Reklama
Reklama

Komentarze

6
M
markopolo4747 🌾 Wieśniak
12 lat temu

brawo dla Korwina

0

Zglos komentarz

P
przem700 🌾 Wieśniak
12 lat temu

JKM rządzisz!!

0

Zglos komentarz

S
St3v3n 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Mi się bardziej podoba określenie "waginosceptyk" :)

0

Zglos komentarz

W
WMG1945 😏 Szyderca
12 lat temu

Wiocha to ta rozkobiecona postac kolo Korwina

0

Zglos komentarz

K
kajo1502 🌾 Wieśniak
12 lat temu

i tak trzymać nie wyobrażam sobie żeby ped..stwo chodziło na legalu po ulicach i się lansowało

0

Zglos komentarz

H
harry1234 🌾 Wieśniak
12 lat temu

A jak nazwać pe**ła? W d**ach homosiom się poprzewracało...

0

Zglos komentarz

Reklama