Reklama
Reklama

Komentarze

46
T
timo28 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Nie ludzie tylko sku**ysyny!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Zabic takiego chu...a to za mało!!!!! co za szmata śc****o jak można!Biedny pies...:(

0

Zglos komentarz

Z
ziomeko 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Co za sku**ysyn je***y..!! ja bym go przywiazal do drzewa nago i zostawil na 30C mrozie...c**l pi*******y.

0

Zglos komentarz

P
pisiu104 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Jak złapią tego oprawce to powinni zrobic mu to samo

0

Zglos komentarz

B
bzyku67 🌾 Wieśniak
12 lat temu

To nie ludzie to zrobili tylko zwykli bydlacy.

0

Zglos komentarz

M
mateos1708 🌾 Wieśniak
12 lat temu

znaleźć tą osobę,jeżeli to facet to rozebrać go do naga,przywiązać plecami do drzewa w pozycji siedzącej i zobaczyć jak po kilku godzinach będzie zadowolony

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
12 lat temu

" Szukamy zwyrodnialca, który przywiązał psa do drzewa I zostawił na 17 C mrozie!!! Jak tak można no ludzie..." Jak widac mozna, wiec powstaje pytanie czy wszyscy sa ludzmi? Mimo ze wygladaja, nie zasluguja na miano istot myslacych i empatycznych. Nie sa rowniez zwierzetami, wiec kim sa?...

" Szukamy zwyrodnialca, który przywiązał psa do drzewa I zostawił na 17 C mrozie!!! Jak tak można no ludzie..." Jak widac mozna, wiec powstaje pytanie czy wszyscy sa ludzmi? Mimo ze wygladaja, nie zasluguja na miano istot myslacych i empatycznych. Nie sa rowniez zwierzetami, wiec kim sa? ZWYRODNIALYM GATUNKIEM.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Lepiej uciąć mu jaja aby się nie mnożył!!!

0

Zglos komentarz

B
BidaS 💩 JP 100%
12 lat temu

duże bydle urosło i za dużo żarło to sobie przywiązał żeby zdechło w nocy na mrozie. Rozsądnie się zachował bo mógł przecież zostawić już wcześniej przed zimą żeby zdechło z głodu po paru tygodniach. Tak więc żadnej wiochy tu nie ma...bydle przestało być potrzebne to się pozbył...też bym tak zrobił

duże bydle urosło i za dużo żarło to sobie przywiązał żeby zdechło w nocy na mrozie. Rozsądnie się zachował bo mógł przecież zostawić już wcześniej przed zimą żeby zdechło z głodu po paru tygodniach. Tak więc żadnej wiochy tu nie ma...bydle przestało być potrzebne to się pozbył...też bym tak zrobił

0

Zglos komentarz

K
Kaonashi 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Co ty na to, żeby ciebie dzieci na starość przywiązały do drzewa na mrozie ;>

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
12 lat temu

Pewnie z radosci zaciera rece ;) Co do pseudo własciciela ,to karą powinno byc odciecie jaj.

0

Zglos komentarz

B
boooczekxxx 💩 JP 100%
12 lat temu

Jesteś nienormalny człowieku. To zwierze pewnie ma więcej uczuć od Ciebie. Jak można wyrządzić umyślnie taką krzywdę jakiejkolwiek istocie żywej? Twój de**lizm rzuca mną o ziemię.

0

Zglos komentarz

N
netboy 💩 JP 100%
12 lat temu

to taka znana nz calym swiecie Polska tradycja

0

Zglos komentarz

R
RobertK20 😏 Szyderca
12 lat temu

jednak można, skur.wysynów nie brakuje na tym świecie

0

Zglos komentarz

S
szatanoslaw 😏 Szyderca
12 lat temu

a co miał zrobić z psem? Zabić?

0

Zglos komentarz

M
maxi746 🌾 Wieśniak
12 lat temu

to w jaki sposób traktuje się zwierzęta przechodzi ludzkie pojęcie..

0

Zglos komentarz

B
barbara30 🌾 Wieśniak
12 lat temu

szmata nie czlowiek.

0

Zglos komentarz

S
stalker1212 🌾 Wieśniak
12 lat temu

zajebał bym sku**ysyna !!!

0

Zglos komentarz

F
Flowerq 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Parotygodniowe szczeniaki/kociaki są w schroniskach z automatu usypiane,także twoja ''opieka'' szczęścia im nie przyniosła.

0

Zglos komentarz

A
awesomebeauty 🏹 Łowca
12 lat temu

Aż ciężko na to patrzeć, ile miłości one dają a człowiek im sie tak odwdziecza.Żyją między nami ludzie co serca nie mają.

0

Zglos komentarz

A
awesomebeauty 🏹 Łowca
12 lat temu

Moja babcia mawiala, ze na świecie są ludzie I ludziska.

0

Zglos komentarz

C
chris26 🌾 Wieśniak
12 lat temu

tego ku**sa co psa tak zostawil na mrozie bym potraktowal dokladnie tak samo przywiazac go na cala noc nago do drzewa i

0

Zglos komentarz

G
GMOzabija 🌾 Wieśniak
12 lat temu

ale huj naprawde

0

Zglos komentarz

G
GMOzabija 🌾 Wieśniak
12 lat temu

tak pusccie psa jak zostal wywieziony 50 km

0

Zglos komentarz

P
przemo79olch 🌾 Wieśniak
12 lat temu

wlasciciela tam przywiazac i zostawic

0

Zglos komentarz

W
wpchica 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Biedny :( znaleźć właściciela i też tak przywiązać !!!

0

Zglos komentarz

T
tellmetellme 💩 JP 100%
11 lat temu

Śm***ia, który zrobił to temu psu trzeba spalić żywcem. Zaczynając od najbardziej wrażliwych części ciała. Na przykład sutki lub narządy płciowe.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Polecą kamienie, ale lepiej i humanitarniej by zrobił jakby breszką przyjeb@ł mu między oczy, że o schronisku nie wspomnę.

0

Zglos komentarz

K
kloe2500 🎖️ Snajper
12 lat temu

JUZ OPIS PODAJE Nad ranem dnia 26.01.2014 r. w Preczowie(Gm. Psary) ludzie zauważyli przemarzniętego przywiązanego do drzewa psa. Natychmiast zostały wezwane odpowiednie służby, które zabrały psa. Pies jest przemarznięty, najprawdopodobniej spędził tam całą noc!! UDOSTĘPNIAJCIE MOŻE KTOŚ POZNA T...

JUZ OPIS PODAJE Nad ranem dnia 26.01.2014 r. w Preczowie(Gm. Psary) ludzie zauważyli przemarzniętego przywiązanego do drzewa psa. Natychmiast zostały wezwane odpowiednie służby, które zabrały psa. Pies jest przemarznięty, najprawdopodobniej spędził tam całą noc!! UDOSTĘPNIAJCIE MOŻE KTOŚ POZNA TEGO PSA I WSKAŻE JEGO WŁAŚCICIELA! Pies jest bezpieczny ale pilnie poszukuje DOMU TYMCZASOWEGO! Kontakt 515131350 l 68637198

0

Zglos komentarz

T
tornado098 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Puscie psa on trafi do domu i zaprowadzi do oprawcy

0

Zglos komentarz

A
adam568 🌾 Wieśniak
12 lat temu

dobrze mówisz na pewno dotrze do domu po węchu popieram!

0

Zglos komentarz

S
sebkop 🏹 Łowca
12 lat temu

@adam568^ jasne, każdy samochód ma specyficzny zapach ;) Może i trafi jak ten burak wywiózł go nie za daleko od domu, w innym przypadku nie ma szans. Oby ktoś tego właściciela też tak potraktował.

0

Zglos komentarz

M
maximax 🎖️ Snajper
12 lat temu

To nie człowiek zrobił! Bo gdy to zrobił to się odczłowieczył: a potwory i mutanty powinno się łapać, zamykać, łamać, głodźić i karać, okrucieństwem za okrucieństwo..

0

Zglos komentarz

M
michalMUCHA 🌾 Wieśniak
12 lat temu

brak słow .Cisnienie mi podskoczyło co ci ludzie mają w głowacg

0

Zglos komentarz

L
lysylublin1984 🎖️ Snajper
12 lat temu

JAK ZNAJDZIECIE TEGO CO PRZYWIĄZAŁ TAK TEGO PSA TO PROPONUJE TAM SAMO ZROBIC Z WLASCICIELEM I JESZCZE GO CHU.A ROZEBRAĆ ŻEBY POCZUŁ JAKIE TO PRZYJEMNE

0

Zglos komentarz

F
Franusss 😏 Szyderca
12 lat temu

Jak znajdziecie tego śm***ia, który przywiązał, psa to polecam wrzucić na główną, na pewno znajdą się odpowiedni obywatele aby porozmawiać z winowajcą.

0

Zglos komentarz

H
hrabia69 🌟 Padawan
12 lat temu

Jakim trzeba być skur****nem, żeby przywiązać psa do drzewa ,na takim mrozie!

0

Zglos komentarz

E
ece500 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Właściciela tego psa bym rozebrał i przywiązał do drzewa. Ciekawe jakby mu było zaje.....biście.

0

Zglos komentarz

T
12 lat temu

ja w wawie codziennie widze zuli kturzy siedza na dworze przy minus 15 i nikt im nie pomoze a wy się o jakiegoś osranego kundla martwicie. sama kiedyś zabilam samochodem nie jednego psa i nikt za nim nie płakal !!dziwne ze naglasnia się to jakby było to coś niespotykanego. sama kiedyś na wiesi wid...

ja w wawie codziennie widze zuli kturzy siedza na dworze przy minus 15 i nikt im nie pomoze a wy się o jakiegoś osranego kundla martwicie. sama kiedyś zabilam samochodem nie jednego psa i nikt za nim nie płakal !!dziwne ze naglasnia się to jakby było to coś niespotykanego. sama kiedyś na wiesi widzialam trzymanego psa przywiązanego do slupa a zabijanie starych zwierząt motyką bądź łopatą cwiartowanie i wrzucanie w worach do jeziora to nic specjalnego.

0

Zglos komentarz

K
ksiaze99 🌾 Wieśniak
12 lat temu

To pomóż tym ludziom a nie nazywaj ich żulami. To ze ty masz się lepiej, ze wyrwałaś się ze wsi do stolicy nie znaczy, ze masz prawo nazywać kogoś ŻULEM. A to, że zabiłaś psa podczas jazdy samochodem świadczy tylko o tym ze nie potrafisz jeździć i należy zabrać ci prawo jazdy.

0

Zglos komentarz

M
moczita 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

ksiaze99 nie dyskutuj bo to troll :) nie widzisz:D

0

Zglos komentarz

V
vickyxxx 🌾 Wieśniak
12 lat temu

ty się pisać naucz a potem się wypowiadaj.

0

Zglos komentarz

B
bzyku67 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ty masz ze sobą wielki problem? Na tej wsi co mieszkałaś nie było chyba lekarza teraz masz okazje idź niech Cie zbada. Może da się Ciebie uratować kr***nko skończona. Jak nie to do worka dwa kamienie i di rzeki. Tak to chyba u Ciebie na wsi się robi?

0

Zglos komentarz

T
12 lat temu

wogule to nienawidzę zwierząt i gdybym mogla to zabiłabym je wszystkie przez spalenie bo to tylko głupie darmozjady

0

Zglos komentarz

B
Bolec1980 🏹 Łowca
12 lat temu

Szkoda słów na ciebie. Twój umysł jest tak samo szkaradny, jak twoja ortografia.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Ździwisz się, ale darmozjady są też wśród ludzi...ale oni nie są nawet tego świadomi.

0

Zglos komentarz

G
gienek91 🌾 Wieśniak
12 lat temu

A my nienawidzimy ciebie. Wyjdź stąd i nie wracam darmozjadzie.

0

Zglos komentarz

S
szczeryham 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

twojakochanka, wstaw zamiast słowa "zwierzęta", słowo "cyganie" to dam Ci plusa.

0

Zglos komentarz

F
faille 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

PO CO KARMICIE TYROLLA ? ;)

0

Zglos komentarz

M
moczita 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Nie potrafię zrozumieć takich ludzi:/ Co zima to zajmuje się szukaniem domów dla zwierzaków które znalazłam porzucone;/ Jest to notoryczne;/

0

Zglos komentarz

K
ksiaze99 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ok tez mnie to wk..wia jak ktoś tak robi, ale jak już kogoś szukamy to podajcie więcej danych. Kto? gdzie? kiedy? dlaczego? w jaki sposób? itp. może wtedy uda się tego kogoś znaleźć

0

Zglos komentarz

A
astaii 🏹 Łowca
12 lat temu

Złapać skur.wysyna i nago przywiązać do tego samego drzewa!!! Jednak to prawda że człowiek jest najgorszą istotą na tej planecie

0

Zglos komentarz

M
marcinnu2111 🌾 Wieśniak
12 lat temu

To nie czlowiek...to smiec jakis je..any.... za jaja bympowiesił...

0

Zglos komentarz

D
dzieci_proboszcza 😏 Szyderca
12 lat temu

Tylko kastracja wlasciciela.

0

Zglos komentarz

A
argon88 😏 Szyderca
12 lat temu

jak sie znajdzie to powinien ponieśc kare!!!!!

0

Zglos komentarz

D
darkangeel 🌾 Wieśniak
12 lat temu

ja pierdziele ludzie ja nie chcecie tych zwierzaków, to oddajcie komuś innemu albo nawet do schroniska tam będzie im może ciut lepiej, niż teraz jak są przywiązane do drzewa..... ;/ zwierzęta w szczególności psy mają więcej uczuć nić ludzie...

0

Zglos komentarz

K
koszka86 🎖️ Snajper
12 lat temu

pies dla człowieka jest przyjacielem, ale człowiek dla psa to już nie

0

Zglos komentarz

D
darkangeel 🌾 Wieśniak
12 lat temu

no dokładnie, nie powiem są ludzie którzy dobrze traktują zwierzęta, ale takich już jest coraz mniej...

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
12 lat temu

Mamy kapitalizm, to zalezy ile pies kosztuje....

0

Zglos komentarz

A
anabarbara 🌾 Wieśniak
12 lat temu

slusznie napisal tornado098-puscic pieska i on wskaze adres zwyrodnialca,ja w ubieglym roku znalazlem parotygodniowe szczenieta na ruchliwej drodze prowadzacej przez las i omalo ich nie rozjechalem ale mialy pieski szczescie ze trafily na mnie bo odpowiednio sie nimi zaopiekowalem oddajac je do schr...

slusznie napisal tornado098-puscic pieska i on wskaze adres zwyrodnialca,ja w ubieglym roku znalazlem parotygodniowe szczenieta na ruchliwej drodze prowadzacej przez las i omalo ich nie rozjechalem ale mialy pieski szczescie ze trafily na mnie bo odpowiednio sie nimi zaopiekowalem oddajac je do schroniska;

0

Zglos komentarz

S
suiCid3R 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Psy są dobre, tylko trzeba je długo gotować.

0

Zglos komentarz

F
faille 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

J E B N I J SIĘ W PUSTY ŁEB....AZJATO !!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

M
martenscool 😏 Szyderca
12 lat temu

A wy zamiast go uwolnić to fotki robicie na wiochę! BRAVO!

0

Zglos komentarz

M
12 lat temu

jestę, to ja JackCola :D

0

Zglos komentarz

Reklama