Reklama
Reklama

Komentarze

5
D
DeeDeeLinka 🌟 Padawan
12 lat temu

Dzisiaj z francuskiego, jutro z hiszpańskiego - prawdziwa poliglotka

0

Zglos komentarz

M
moczita 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Szkoda że nie ma białych kozaczków:D Wtedy była by niezła perełka:D

0

Zglos komentarz

A
acer326 👑 Bóg Wiochy
12 lat temu

Egzaminu nawet sobie nie umiem wyobrazić

0

Zglos komentarz

Z
zibizawadka 🏹 Łowca
12 lat temu

jeśli to nauczycielka to nie ma się co dziwić że każdy uczeń chce ją przelecieć za moich czasów takich nie było szkoda bo by się aż chciało do szkoły chodzić

0

Zglos komentarz

M
moczita 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Jeśli to nauczycielka to wiocha dla dyrektora...!!

0

Zglos komentarz

D
DeeDeeLinka 🌟 Padawan
12 lat temu

Ja na praktykach wylądowałam u pani polonistki, która wyglądała jak tandetna Barbie. Farbowane blond włosy z wielkim tapirem, kilo tapety, ciuchy w kolorze różowym, ewentualnie w kolorze...różowym, chociaż zdarzyło jej się założyć białe obcisłe, prześwitujące spodnie i czerwone stringi. Każdy ubiera...

Ja na praktykach wylądowałam u pani polonistki, która wyglądała jak tandetna Barbie. Farbowane blond włosy z wielkim tapirem, kilo tapety, ciuchy w kolorze różowym, ewentualnie w kolorze...różowym, chociaż zdarzyło jej się założyć białe obcisłe, prześwitujące spodnie i czerwone stringi. Każdy ubiera się tak jak chce,ale w szkole powinny być stonowane kolory

0

Zglos komentarz

D
david.brian.35175 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Mysle, ze ona nie tylko ustnie potrafi zdawac egzaminy ;)

0

Zglos komentarz

Reklama