Reklama
Reklama

Komentarze

16
U
ulabor 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Osrał się po same pachy.

0

Zglos komentarz

T
tip76 😏 Szyderca
12 lat temu

Umarłem ze śmiechu:)

0

Zglos komentarz

H
hajabongo86 ⚔️ Jedi
12 lat temu

Patryk patrykie łaaaaaaa hehe aż się kawą zakrztusiłem

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
12 lat temu

za ten zarcik nasrał bym mu na łeb !

0

Zglos komentarz

I
irek285 🏹 Łowca
12 lat temu

chyba dostal bym zawal,ale jak bym przezyl to uz bo sie odbil i to porzadnie.Hmmm tylko ciekawe jak mozna sie odbic lepiej hehehe

0

Zglos komentarz

D
dread18 🌾 Wieśniak
12 lat temu

w ogóle nie można zrozumieć sensu tej wypowiedzi :/

0

Zglos komentarz

N
nacianacia 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ja to zrozumiałam tak: "Chyba dostałbym zawału, ale jak bym przeżył to bym się zemścił porządnie. Hmmm tylko ciekawe jak można wymyślić coś lepszego. Hehehe"

0

Zglos komentarz

I
irek285 🏹 Łowca
12 lat temu

nacianacia dziekuje za poprawe czasem za szybko pisze,nie przeczytam i wysylam.A to ze admin nie zrobil opcji edytuj to juz nie moja wina.Ale dziekuje,przynajmniej jest ktos kto mysli. PS: ale faktycznie napisalem ja cie krence masakra.To jest dopiero wiocha hehehe

0

Zglos komentarz

X
xkamilxxx 💩 JP 100%
12 lat temu

HAHAHAHA!!! Zacny żart :)

0

Zglos komentarz

M
metiu6 🏹 Łowca
12 lat temu

Żart może i przedni , tylko gorzej jak by komuś serducho nie wytrzymało !!!

0

Zglos komentarz

M
mingus33 🎖️ Snajper
12 lat temu

niezłe, haha, gacie pełne na 100%.

0

Zglos komentarz

Z
zbiczeek 🏹 Łowca
12 lat temu

Co to za zwrot "ktores z was"? Tak sie przedszkolanki do swoich podopiecznych zwracaja.

0

Zglos komentarz

K
kilerlaredo 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Jak pomyśle o tym to od razu się śmieje dobre

0

Zglos komentarz

H
hmielek 🌾 Wieśniak
12 lat temu

DOBRE,,,ale na ziemi by miał wj**ane

0

Zglos komentarz

C
Czupur82 😏 Szyderca
12 lat temu

Fake...gdyby tak bardzo panikował, to by dalej nie kręcił tego filmu :>

0

Zglos komentarz

G
ggaajjaa 🌾 Wieśniak
12 lat temu

przeciez mogl miec kamera zaomntowana do kasku, kurtki itp. a nie trzymac w reku

0

Zglos komentarz

N
nagual 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Co za ci**a. Przynajmniej probowalbym lapac za stery w sytuacji, ktora mazna jedynie poprawic. Spieprzyc sie nie da;) zachowal sie jak baba

0

Zglos komentarz

F
Frogy91 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Gadasz tak siedząc przy kompie. W takiej chwili ciężko o racjonalne myślenie

0

Zglos komentarz

R
robert34 🏹 Łowca
12 lat temu

borys6785 sam napisałeś w tytule DOBRY ŻART więc czemu dobry żart trafia na wioche , ogarnij się chłopie

0

Zglos komentarz

A
amonopv 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Numer ciekawy i zlosliwy :D pasazer napewno musial zmienic bielizne!

0

Zglos komentarz

M
Mariash 🌾 Wieśniak
12 lat temu

A jak się wobec tego zwraca do czytelników płci obojga?

0

Zglos komentarz

Reklama