Reklama
Reklama

Komentarze

5
T
tyran60 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Bidulek "Flaszka-Głódź", zero pokory+7grzechów głównych. tfu,tfu

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Pierwsza flacha polski

0

Zglos komentarz

M
metiu6 🏹 Łowca
12 lat temu

Wstydu nie ma !!!

0

Zglos komentarz

S
slowik11 🏹 Łowca
12 lat temu

I kto to mówi Sławoj "flaszka" Głódź ksywkę dostał jak był biskupem polowym wojska i z jednej podróży służbowych wódę przemycał i ciągle nawalony chodził

0

Zglos komentarz

W
Waldek48p 🌾 Wieśniak
12 lat temu

..tak..będąc w Bośni na wizycie w IFOR nawalił się i awansował kto mu do gustu podpadł..nie patrząc na nic.. czy to zasłużony żołnierz czy podpadziocha..

0

Zglos komentarz

Reklama