Reklama
Reklama

Komentarze

2
J
janek0101 💩 JP 100%
12 lat temu

Bo są pewni że jedną drużynę ograją hehe

0

Zglos komentarz

P
PsychoLaKaRafi 💩 JP 100%
12 lat temu

Zobaczycie w tym roku nam sie uda;) sorry musialem za żartowac xD

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
12 lat temu

Drużyna już się cieszy na wycieczkę...jeszcze tam "meczów o wszystko" nie grali

0

Zglos komentarz

Reklama