Reklama
Od tego patrzenia w monitor...

Od tego patrzenia w monitor...

przez [Usunięty użytkownik] — 12 lat temu
1

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
K
Kwinto 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Co dwa "patyki" to nie jeden :)

0

Zglos komentarz

Reklama