Reklama
Reklama

Komentarze

2
P
PAWEL07KI 🌾 Wieśniak
12 lat temu

po usunięciu górnej warstwy mógłbym liznąć

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
12 lat temu

no co ty...przecież swieczki i tak się wywala

0

Zglos komentarz

M
malin1aa 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Holandia Amsterdam tam pełno tego !!! Przynajmniej sa otwarci na wszystko u nas to wstyd hańba ale jak rząd opierdala renty i babki nie maja na leki to nie ma wstydu ani hańby ! masakra!!!!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

Reklama