Reklama
Reklama

Komentarze

26
C
C2ShadowMan 😏 Szyderca
12 lat temu

flagę wieszał pewnie jakiś były ubek, stąd brak poszanowania dla symboli narodowych.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Takie rzeczy powinni robić młodzi, a nie tylko dewastacja, zadymy, nie przestrzeganie prawa, pijaństwo i inne używki - wstyd za tą grupę wiekową ! Tak nie wielu normalnych w stosunku do reszty :(

0

Zglos komentarz

D
Dunger1 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Wstyd Dla wieszających... Brawa dla typa który ją poprawił

0

Zglos komentarz

R
RuskieKocie 💩 JP 100%
12 lat temu

To jest polandball :D

0

Zglos komentarz

M
matufa1 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

przyjrzyjcie się uważnie ściąga flagę chowa się za winkiel (znika z wizji) i za chwilę flaga odwrócona kolejny filmik robiony pod Wiochę

0

Zglos komentarz

D
dest13 💩 JP 100%
12 lat temu

Mój Ty Bohaterze!!!

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
12 lat temu

Widac,ze w bloku rządzi ksiestwo Monako ..

0

Zglos komentarz

M
monster0 🏹 Łowca
12 lat temu

wiocha.pl rip [*] ---> kwejk 2.0

0

Zglos komentarz

P
projszczok 😏 Szyderca
12 lat temu

I gdzie tu wiocha? Na wiochę powinno trafić zdjęcie tego głąba, co w taki sposób naszą flagę wywiesił... Poza tym szacun dla tego młodego chłopaka, że chciało mu się czyjś błąd naprawić i oddać naszym barwom narodowym należną cześć, a nie tylko "sweet focie" strzelić i się śmiać...

I gdzie tu wiocha? Na wiochę powinno trafić zdjęcie tego głąba, co w taki sposób naszą flagę wywiesił... Poza tym szacun dla tego młodego chłopaka, że chciało mu się czyjś błąd naprawić i oddać naszym barwom narodowym należną cześć, a nie tylko "sweet focie" strzelić i się śmiać...

0

Zglos komentarz

K
kias 😏 Szyderca
12 lat temu

milo sie patrzy.szacun.

0

Zglos komentarz

M
MainStream 🌾 Wieśniak
12 lat temu

a muza z wladcy pierscieni :D

0

Zglos komentarz

M
Marek23033 😏 Szyderca
12 lat temu

szucunek

0

Zglos komentarz

P
pionio222 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Gdzie tu wiocha?

0

Zglos komentarz

M
michalng 🎖️ Snajper
12 lat temu

Klasyczna wiocha dla ciecia ;-)

0

Zglos komentarz

K
kudlaty606 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Przecież jest to zdjęcie z monako

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Zawsze coś.

0

Zglos komentarz

M
munios123 😏 Szyderca
12 lat temu

Szacun, młody!!!

0

Zglos komentarz

M
marjorie 🌾 Wieśniak
12 lat temu

A ja tam wolę Monako :)

0

Zglos komentarz

K
kurt62 🌾 Wieśniak
12 lat temu

to wypierdalaj tam pałko

0

Zglos komentarz

A
aparatka93 🌾 Wieśniak
12 lat temu

jesteś tak głupi, ze az szkoda slow

0

Zglos komentarz

Z
zuababajaga 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Podkład muzyczny jakby uratował świat od zagłady:)

0

Zglos komentarz

C
chaffinch 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Muza jak w dniu "tragedii narodowej". Ech, Polska, wszędzie patos...

0

Zglos komentarz

C
C2ShadowMan 😏 Szyderca
12 lat temu

koczowniku bez honoru. Zobacz jakie jest poszanowanie dla symboli narodowych w USA, Rosji, Norwegii, Anglii itd.

0

Zglos komentarz

M
marazzzz 🏹 Łowca
12 lat temu

Oby byli wśród nas tacy patrioci, jak załopocze rosyjska.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

to jest patriota bo mi by się nie chciało nawet palcem kiwnąć

0

Zglos komentarz

B
bogus64 🌟 Padawan
12 lat temu

To wypierdalaj z Kraju g**ju jeden

0

Zglos komentarz

K
kondziula14 🏹 Łowca
12 lat temu

Chociaż jeden co zrobił coś pożytecznego

0

Zglos komentarz

N
NiggerKiller 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Albo sam prędzej przestawił

0

Zglos komentarz

F
fvvc 🌾 Wieśniak
12 lat temu

WIOCHA DLA DOZORCY ZA WYWIESZENIE FLAGI MONAKO

0

Zglos komentarz

P
pietrzakinho 🌾 Wieśniak
12 lat temu

moje pokolenie jeszcze nie stracone !! brawo chłopie :D

0

Zglos komentarz

M
Melanz89 🎖️ Snajper
12 lat temu

Bohater narodowy :)

0

Zglos komentarz

Reklama