Reklama
Source: YouTube

Dlaczego niewidomi nie powinni prowadzić skutery

przez ch1vas — 12 lat temu
31

Zglos post

Reklama

Komentarze

28
N
noimasz 🌾 Wieśniak
12 lat temu

opis filmu zwykłego gimbazy, slepy a pijany to dwa rózne tematy

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

. . . może mu osa wleciała do kasku?

0

Zglos komentarz

M
MINTOR 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Chyba raczej "Dlaczego niewidomi nie powinni prowadzić skuterÓW". Gramatyka to taka trudna rzecz, qrwa? (-)

0

Zglos komentarz

M
MINTOR 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Chyba już rozumiem, autor tłumaczył tytuł filmu google tłumaczem. Wychodzi identycznie.

0

Zglos komentarz

B
bubatraker96 😏 Szyderca
12 lat temu

co to za kraj że same sierpy i młoty wiszą

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
12 lat temu

widze że autor odróżnia skuter od motocykla,szacunek dla opisującego

0

Zglos komentarz

D
doszkin 🌾 Wieśniak
12 lat temu

No bo taka SKUTERA to niebezpieczna sprawa :) polska języka trudna języka

0

Zglos komentarz

M
michu8611 😏 Szyderca
12 lat temu

Dlaczego ch1vas nie powinien dodawać absurdów i opisów na wiocha.pl?

0

Zglos komentarz

L
LadyPretensja 🌾 Wieśniak
12 lat temu

A dla mnie wiochą nie jest opis autora, tylko fakt, ze nikt nie zatrzymał się i nie pomógł ofiarom wypadku. Jeden lezy z rękami do góry, jakby nie żył...Znieczulica ludzka to najwieksza wiocha wszechświatów!

0

Zglos komentarz

M
malegal 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Co to jest skutera?

0

Zglos komentarz

T
tictac 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Opis z youtube'a potraktowany translatorem. That's why analphabets shouldn't publish anything on the web...

0

Zglos komentarz

A
a1ednak 🎖️ Snajper
12 lat temu

brakuje ci weny na opis to postaw kropki a nie walisz echem ,nie wiem jak innych ale mnie to wkur...

0

Zglos komentarz

P
primosz16 💩 JP 100%
12 lat temu

Bo ma tylko dwa zwoje w mózgu więcej od kury :)

0

Zglos komentarz

S
Sigmundo 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Dla tego samego powodu, dla którego niegramotne matołki nie powinny pisać w internetach!

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
12 lat temu

Widac ze najeb..ny tanim kokosowym winiaczem ,a nie niewidomy.

0

Zglos komentarz

A
azbest22 🏹 Łowca
12 lat temu

jesli przez "niewidomy" masz na mysli (pod wplywem alkoholu) to ok ..sie zgadzam....

0

Zglos komentarz

P
prometeush_83 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

hahaha , co to za opis ??? i czemu kolo niby ma być ślepy ??? może bardziej pod wpływem alko lub dragów ... wiocha za opis buu

0

Zglos komentarz

E
eldoypa 🌾 Wieśniak
12 lat temu

po prawej na słupach wiszą czerwone flagi- sierp i młot... gdzie to bylo nagrane?

0

Zglos komentarz

W
Wiiewior 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Już poza tematem opisu, który tak nagminnie wałkujecie... Niech ktoś mi powie skąd niby teza, że kierowca tego skutera jest niewidomy? Bardzo mnie to zastanawia... Na moje oko jego sposób jazdy bardziej wskazuje na upojenie alkoholowe. Jeden pajac dał taki z d**y wyjęty tytuł na YT a teraz drugi brn...

Już poza tematem opisu, który tak nagminnie wałkujecie... Niech ktoś mi powie skąd niby teza, że kierowca tego skutera jest niewidomy? Bardzo mnie to zastanawia... Na moje oko jego sposób jazdy bardziej wskazuje na upojenie alkoholowe. Jeden pajac dał taki z d**y wyjęty tytuł na YT a teraz drugi brnie za tamtym nie zastanawiając się nad tym co pisze... I TO JEST WIOCHA!!!

0

Zglos komentarz

J
JohnMilton 😏 Szyderca
12 lat temu

Jak to, skąd ta teza? Proste: z d**y!

0

Zglos komentarz

H
hagen24 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

A dlaczego autor nie potrafi pisać po polsku?

0

Zglos komentarz

K
karambalee 💩 JP 100%
12 lat temu

A dlaczego autor nabija się z innych nie umiejąc sklecić jednego zdania po polsku. Adminie wyrzucaj takie śm***i!

0

Zglos komentarz

N
NiggerKiller 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Serio? z translatora na tytuł?

0

Zglos komentarz

B
Bolec1980 🏹 Łowca
12 lat temu

Pisać po polski to być trudna sztuka. W szkoła njet takowa czegoś, jak polska języka...

0

Zglos komentarz

K
krzychoo33 🏹 Łowca
12 lat temu

Ale sie doczepiliscie czlowieka. Z jego opisow mozna wywnioskowac, ze nie jest Polakiem. Wkleja zapewne to, co mu przetlumaczy google.

0

Zglos komentarz

F
faille 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

ch1vas: to żeś tłuku pancerny zrobił de**lny opis !! Do szkoły id**to !!!!

0

Zglos komentarz

W
wl666 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Dlaczego analfabety nie powinni pisać opisy...

0

Zglos komentarz

M
Melanz89 🎖️ Snajper
12 lat temu

SKUTERÓW!

0

Zglos komentarz

F
freak4life 😏 Szyderca
12 lat temu

Proszę popracować nad opisem,jeśli łaska.

0

Zglos komentarz

M
Mario456xx 🌾 Wieśniak
12 lat temu

A co to jest "skutera"?

0

Zglos komentarz

R
rene30 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

i nie powinni pisać na wiocha .pl

0

Zglos komentarz

Reklama