Reklama
Reklama

Komentarze

61
C
cyc1982 😏 Szyderca
12 lat temu

w tesco przyjmują,niech zobaczy jak prawdziwe życie wygląda,

0

Zglos komentarz

S
szuiram37 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ucz się głąbie to też będziesz mógł zakładać lokaty.Najłatwiej jest patrzeć na cudze.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Hmm,to koleżanka Twoja z ławki?

0

Zglos komentarz

P
payperday 💩 JP 100%
12 lat temu

Jaki dramat,co za punktowiec to wrzucil?/Wiem ,ze to ironia,ale nie rajcujmy sie takimi bzdurami,Bo sa ludzie,ktorzy na prawde potrzebuja pomocy,tylko boja sie poprosic o wsparcie,bo maja HONOR i wstydza sie o "zebranie",zeby nie nazwano ich nieudacznikami...??

0

Zglos komentarz

D
darkojad 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Bedzie d**y dawac przy drodze....i zarobi.

0

Zglos komentarz

R
RobertK20 😏 Szyderca
12 lat temu

tatuś jej pomoże

0

Zglos komentarz

M
maximax 🎖️ Snajper
12 lat temu

Polska oligarchia..

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
12 lat temu

Niech daje d**y za gar zupy .. To jest dopiero patologia społeczna!

0

Zglos komentarz

M
mingus33 🎖️ Snajper
12 lat temu

do biedry niech idzie, albo do pośredniaka i znajdzie sobie prace za 1zł. po dramacie.

0

Zglos komentarz

R
rafaloo0909 🌾 Wieśniak
12 lat temu

hmm,może będzie żyła z artykułów,które o niej piszą...

0

Zglos komentarz

K
kruchy777 🌾 Wieśniak
12 lat temu

to straszne hehehehhe i qrwa nie śmieszne bo picza same nazwisko jest ustawiona

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Będzie szczaw wpier..... :D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Każdy zna odpowiedź ;;)

0

Zglos komentarz

F
Fabek15 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Jak to z czego???z tego co stary nakradl

0

Zglos komentarz

M
marcinko83 🏹 Łowca
12 lat temu

właśnie ,przecież kwachu wszystkiego nie przechlał

0

Zglos komentarz

M
malina8a4 💩 JP 100%
12 lat temu

NIECH SIE TATUSIA PORADZI 'Jak zyć panie premierze? k...a mać

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

pasztetowa jest ok. naprawdę

0

Zglos komentarz

D
daras330 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Mirabelki i szczaw.

0

Zglos komentarz

B
BlackRose2 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Biedna. Może pójdzie pracować w sklepie za ladą albo kible będzie myła. Robić będzie musiała za minimalną płace.

0

Zglos komentarz

C
cebulak666 😏 Szyderca
12 lat temu

to niech umiera co mnie to

0

Zglos komentarz

M
MarioZed 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Zmywak w Londynie czeka.

0

Zglos komentarz

B
brydzo1 🌾 Wieśniak
12 lat temu

pies ja jebal

0

Zglos komentarz

B
baresi1247 😏 Szyderca
12 lat temu

do lasu lody robić

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Może d**y dawać. Jej stary ma doświadczenie. Ewentualnie niech zotanie alkunem a kase dostanie od państwa. Zaiste wstrząsające.

0

Zglos komentarz

K
kakaoo1 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ona i Kaśka Tusk są siebie warte

0

Zglos komentarz

D
DirtySanchez1121 😏 Szyderca
12 lat temu

czyli ch*ja warte

0

Zglos komentarz

B
bolo37 🌾 Wieśniak
12 lat temu

niech daje d**y to zarobi

0

Zglos komentarz

Y
yabol428 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Kogo właściwie obchodzi jakaś Kwaśniewska? To tylko córka byłego prezydenta, nie ma żadnych własnych zasług. Po co jej w ogóle poświęcać uwagę?

0

Zglos komentarz

M
makrelka 🌾 Wieśniak
12 lat temu

przez powielanie takich artykułów i zdjęć tych celebrytów stają się jeszcze bardziej rozpoznawalni, olewajmy ich na odległość takiego jacyków, kwaśniewską, tuskową, wojewódzkiego i reszte to sami znikną, te szmatławce to woda na ich młyn.

0

Zglos komentarz

P
pablo1122334455 🌟 Padawan
12 lat temu

NIECH IDZIE POD LATARNIĘ

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

jeb.... obludna s**a!!!

0

Zglos komentarz

S
syndrom_asd 🌾 Wieśniak
12 lat temu

żryj gruz...

0

Zglos komentarz

M
makrelka 🌾 Wieśniak
12 lat temu

niech tatuś wykopie te dolary za kiejkuty!

0

Zglos komentarz

D
DrobnyPijaczek 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Tyle szczawiu przy torach rośnie. Da radę!

0

Zglos komentarz

I
Ifrit00 🌾 Wieśniak
12 lat temu

niech się zapyta premiera, jak żyć

0

Zglos komentarz

B
bula76 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

kiedyś jedna emerytka zapytała się premiera jak ma żyć a pan premier odpowiedział jej krótko

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

niech idzie na zasiłek dla bezrobotnych jak inni

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

zapewne na waciki jej starczy

0

Zglos komentarz

K
Kraksa 😏 Szyderca
12 lat temu

żenada

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

I po co to sie tak denerwowac cudzymi sprawami?

0

Zglos komentarz

K
King_Midas ⚔️ Jedi
12 lat temu

Boże jak mi jej szkoda,biedna dziewczyna,bez pracy,jak ona sobie poradzi.Dobra żartowałem!!!! Dla mnie to może dawać na ulicy,albo niech jedzie kible kible sprzątać na wyspy,w najgorszym wypadku w Biedronce na moim osiedlu są przyjęcia.

0

Zglos komentarz

S
segal226 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ty weź jej do biedronki nie wysyłaj ,szkoda biedronki ,tam się naprawdę nieźle zarabia ,niech zwykli ludzie idą tam pracować ,a ona i tak wysępi od tatusia.

0

Zglos komentarz

B
bubala 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

kto nie szanuje oli ten ojca oli w d... pier...

0

Zglos komentarz

H
homario 🎖️ Snajper
12 lat temu

Faktycznie dramat.Do zobaczenia w "Dzień Dobry TVN".

0

Zglos komentarz

S
Saczers 🌾 Wieśniak
12 lat temu

napisze książkę ożyciu w biedzie..

0

Zglos komentarz

F
fisio123 🌾 Wieśniak
12 lat temu

d**e niech nastawi haha z mamuśką

0

Zglos komentarz

F
fisio123 🌾 Wieśniak
12 lat temu

d**e da z mamuśką razem jakos sie nazbiera trochę grosza

0

Zglos komentarz

B
bodzio1979 🌾 Wieśniak
12 lat temu

FAJNA LASECZKA Z TEJ OLI

0

Zglos komentarz

P
pablo1123_74 🏹 Łowca
12 lat temu

Nie przełamał bym się, nawalonego starego widzę..

0

Zglos komentarz

S
sachir227 🌾 Wieśniak
12 lat temu

zydowka

0

Zglos komentarz

A
artarus 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Z czego teraz będzie żyła ?? Niech żyje z przyzwyczajenia !!!!

0

Zglos komentarz

J
12 lat temu

A fakt.pl zasłonięte że niby wiarygodna informacja. Nice try muza50.

0

Zglos komentarz

D
dzieci_proboszcza 😏 Szyderca
12 lat temu

A h...j mnie to obchodzi !

0

Zglos komentarz

A
Aniolek1989 🌾 Wieśniak
12 lat temu

kont jak już...

0

Zglos komentarz

A
anna-maria-1 🏹 Łowca
12 lat temu

Niech wystawi na pchlim targu gatki co se w Ameryce kupiła .Po co zamieszczać takie informacje w gazetach?

0

Zglos komentarz

B
bingo73 🏹 Łowca
12 lat temu

jak dla mnie wiochą jest szukanie sensacji tam, gdzie jej nie ma. Bo Aleksandra Kwaśniewska wcale nie dramatyzuje ani nie uważa się za biedną bezrobotną ...

0

Zglos komentarz

D
DXPac 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ale to nie do niej należy mieć pretensje. Tylko do de**lnych pismaków z brukowców. Przecież to oni wymyślają tak de**lne tytuły.

0

Zglos komentarz

T
trilho 🏹 Łowca
12 lat temu

zrob mi loda wespre cie cale 100zl

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Na bilet do Anglii pewnie ma, to niech leci na zmywak.

0

Zglos komentarz

O
oszmanzmc 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Kur..!!! Przeciętny polak myśli jak tu z dnia na dzień na chleb naru... a ona straciła prace :D

0

Zglos komentarz

M
mlw1488 🎖️ Snajper
12 lat temu

tez sobie mozesz zalozyc 30 kont w banku, ale raczej nie bedziesz od tego bogatszy.

0

Zglos komentarz

B
Bolec1980 🏹 Łowca
12 lat temu

Oj biedna...

0

Zglos komentarz

K
klemusek 🏆 Master
12 lat temu

Wyjdzie na ulice ,d**e ma zdrowa!

0

Zglos komentarz

A
andrej158 🌾 Wieśniak
12 lat temu

To co - może zrzuta?

0

Zglos komentarz

S
szczeryham 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Bez jaj. Nie dajcie sobą sterować. to nie ona mówi, tylko jakiś denny portal.

0

Zglos komentarz

C
cobra2525 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Muza50 czym tak sie ekscytujesz Jakaś popaprana gazeta brukowa napisala jakiś id**tyczny artykuł żeby ludzie z niskim ilorazem inteligencji to czytali i przezywali a sama Kwaśniewska ma to gdzieś bo jak nie ta to inna prace Taus jej załatwi.

0

Zglos komentarz

A
12 lat temu

ale ona jest paskudna, mo**a jak nalesnik

0

Zglos komentarz

C
crazywas1 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Wojtek Fibak na pewno jej pomoże...

0

Zglos komentarz

Reklama