Reklama
Reklama

Komentarze

2
G
goldhand 🎖️ Snajper
12 lat temu

hehe i znowu jest na moim, kolejny burak z BMW. Bo to prestiż mieć ten wieśniakowóz i wszystko wolno.

0

Zglos komentarz

Z
zabfix 🌾 Wieśniak
12 lat temu

ciekawe czym ty jezdzisz pewnie nie stac cie nawet na znaczek o ile wogole masz prawo jazdy

0

Zglos komentarz

G
gastryk 😏 Szyderca
12 lat temu

I tak tam nikt nie chodzi!!!No to o co chodzi?

0

Zglos komentarz

Reklama