Reklama
Source: YouTube

Po minie widać, że ojciec zadowolony nie będzie

przez mirga — 12 lat temu
35

Zglos post

Reklama

Komentarze

28
[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

a jak się nie wyklepie to się wykręci z mojego wozu i damy tobie

0

Zglos komentarz

D
Dawid26X 💩 JP 100%
12 lat temu

HAHAHA

0

Zglos komentarz

M
markofun 😏 Szyderca
12 lat temu

Co to za kr***ni tak rechocza?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

burak haha

0

Zglos komentarz

K
kirer2 🏹 Łowca
12 lat temu

bedzie wpier...ol

0

Zglos komentarz

A
aro238 🌾 Wieśniak
12 lat temu

ale maja dzieciaki ubaw

0

Zglos komentarz

B
bananito78 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Poszła opona w c**j :).Krzychu Kadettem tera :)

0

Zglos komentarz

K
konji 🌾 Wieśniak
12 lat temu

EL - i wszystko jasne - łódzka patologia w łódzkich slumsach...

0

Zglos komentarz

J
jamesthompson 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Koledzy...

0

Zglos komentarz

S
sysiak6 🌾 Wieśniak
12 lat temu

śmiech zwala z nóg :D

0

Zglos komentarz

C
crazywas1 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Krzychu, kadetem tera!

0

Zglos komentarz

T
t.madzelewski 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Widać że ogrzewanie auto ma zepsute bo koleś w kapturze

0

Zglos komentarz

D
dzieci_proboszcza 😏 Szyderca
12 lat temu

Przeca to fiat, czego wymagasz

0

Zglos komentarz

E
evertos 😏 Szyderca
12 lat temu

tych smiejacych od razu bym zaj3bal

0

Zglos komentarz

F
Farmaceutka 🌾 Wieśniak
12 lat temu

To absurdalne, angielskie poczucie humoru. Widać, że chłopaki z klasą.

0

Zglos komentarz

L
liniana20 🌾 Wieśniak
12 lat temu

To się da wyklepać ;P ... chyba :/

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

stary i tak się nie dowie

0

Zglos komentarz

J
Justyna0810 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Banda de**li, dosłownie gó**o zamiast mózgu. Nie zasługują żeby pracować gdziekolwiek, a jak ktoś napisał,prawdopodbnie ci popaprańcy są z zawodówki na praktykach

0

Zglos komentarz

P
piotrekkk44 🌾 Wieśniak
12 lat temu

stado orangutanów oddawające swoje głosy godowe

0

Zglos komentarz

W
wieslav 🏹 Łowca
12 lat temu

Oglądam ten film i zastanawiam się jaki jest cel takiego palenia gumy? Czy to był jakiś konkurs na najniższy intelekt?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

gdyby to zrobił mój syn to podał bym go do sądu za uszkodzenie mienia chyba że kładzie 3 tyś na remont auta + 3 tyś za straty moralne

0

Zglos komentarz

Z
zbiczeek 🏹 Łowca
12 lat temu

3 tys + 3 tys? hehehe Pojechalbys za odre, gdzie takiego ze szrotu za czteropak piwa i paczke frytek dostaniesz.

0

Zglos komentarz

P
Przemass_PRL 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Zazdrosny bo nowy gruchot się sypie ?!

0

Zglos komentarz

P
Pucek_TM 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Przemas-PRL. Masz ból d**y bo cię stać tylko na gó**o rzędu 500-1000zł? gadasz na nowe auta, a chętnie byś dupkę powoził :) Poza tym nie wiem jak można się użalać nad punto.

0

Zglos komentarz

L
lipton25 🌾 Wieśniak
12 lat temu

@Pucek_TM " Poza tym nie wiem jak można się użalać nad punto." normalnie można takie samo auto jak każde. Może kogoś nie stać na lepszą furę to co ma jeździć autobusem albo chodzić całe życie z buta bo jakiś burak z gimbazy uważa że punto to kicz bo to fiat?

0

Zglos komentarz

I
irek285 🏹 Łowca
12 lat temu

Nie ma to jak zajebisci koledzy.Jak bym wyszedl z tego auta to kamerzyscie bym tak zapi****li..... ze juz by mu nie bylo do smiechu.

0

Zglos komentarz

M
marcin1989ino 🌾 Wieśniak
12 lat temu

A mnie osobiście wkur.ia śmiech któregoś z tych kolesi. Śmieje się jakby go zarzynano...

0

Zglos komentarz

K
kulunkele 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Auto skrzydła rozłożyło bo chciało odlecieć :D

0

Zglos komentarz

F
fekaliator 🏹 Łowca
12 lat temu

To dobre dla id****w

0

Zglos komentarz

D
diamentowamaska 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

dawaj na taśmę klejącą i będzie g*tarka ;)

0

Zglos komentarz

B
Bolec1980 🏹 Łowca
12 lat temu

Kilkoro id****w dostaje aż zadyszki śmiejąc się z tego kr***nizmu... Tak zabawne, jak rak, hiv, i inne.

0

Zglos komentarz

V
12 lat temu

A czemu ojciec ma być niezadowolony, że chłopak rozwalił swoje auto?

0

Zglos komentarz

W
WDDD 🌾 Wieśniak
12 lat temu

swoje? zapewne to jakiś warsztat samochodowy... pewnie auto zostawił właściciel na wymianę oleju.. ale coś poszło nie tak i teraz błotnik jest do wymiany i jedna opona....

0

Zglos komentarz

L
lico 🌾 Wieśniak
12 lat temu

WDDD właśnie o tym samym pomyśłałem, że to jacyś praktykanci z zawodówki. słyszałem nie raz o takich przygłupach, co palą kapcia, czy to na myjkach, podczas prania wnętrz, czy właśnie wożonka na praktykach... żal i nóż w kieszeni na de**li!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Wyklepać to trzeba ryja kierowcy,może wtedy pójdzie po rozum do głowy!!

0

Zglos komentarz

Reklama