Reklama
Reklama

Komentarze

19
M
Morke 🌾 Wieśniak
12 lat temu

straż miejska w Mogielnicy kupiła w ciągu roku bodajże 2 nowe samochody do własnego wyposażenia, tam jak ktoś już zapłacił, albo o mały włos co by zapłacił automatycznie ściąga nogę z gazu, dla mnie osobiście jednak to buractwo, tam i na całej obszarze od grójca poprzez błędów, białą aż po rawę...

straż miejska w Mogielnicy kupiła w ciągu roku bodajże 2 nowe samochody do własnego wyposażenia, tam jak ktoś już zapłacił, albo o mały włos co by zapłacił automatycznie ściąga nogę z gazu, dla mnie osobiście jednak to buractwo, tam i na całej obszarze od grójca poprzez błędów, białą aż po rawę...

0

Zglos komentarz

D
damien_omen 💩 JP 100%
12 lat temu

Wystarczy jeździć zgodnie z przepisami i można mieć fotoradary w poważaniu. Noga z gazu panowie i panie. :P

0

Zglos komentarz

D
dawidsti 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Co tydzień tamtędy latam i widzę to i nie jestem pewien czy on stoi zgodnie z przepisami ponieważ znajduje sie pod linia wysokiego napięcia, a cos słyszałem że instrukcja wyklucza takie miejsca i jest to niezgodne tak więc można odrzucić mandat.

0

Zglos komentarz

W
WEST62 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Przywiązali do słupa bo już im jeden zwinęli .dwóch kolesi na motorach

0

Zglos komentarz

T
tyfus777 💩 JP 100%
12 lat temu

a znaku ograniczenie prędkości dlaczego nie sfotografowałeś? a znak uwaga dzieci też przeoczyłeś?

0

Zglos komentarz

Y
yamahahaha 😏 Szyderca
12 lat temu

Mike 83-Po komentarzu wiem że jedyny twój pojazd to WROTKI!!!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Zamiast robić zdjęcia temu cudeńku, to trzeba było zaje**ć w to kopa.

0

Zglos komentarz

C
Combo321 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Nie zaje***sz z kopa :/ przypięty stalową liną żeby im kolejnego nie ukradli! W zeszłym roku już jeden im zaje**li :D

0

Zglos komentarz

M
Mike_83 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Jeździć zgodnie z przepisami.Bardzo dobrze,że tak was ciupią radarami.Za mało ich jeszcze.

0

Zglos komentarz

A
Artik1993 💩 JP 100%
12 lat temu

ale macie problem z tymi fotoradarami -.- jeździsz spoko to nic nie dostaniesz a s**cie się bo chcecie popierdalać 200km -.- cwaniactwo w BMW

0

Zglos komentarz

K
katabinta 💩 JP 100%
12 lat temu

W takim przypadku jw jest podstawa do nie przyjęcia mandatu z zdjęcia. Gdzieś tam w krzakach jest ukryty strażnik wiejski ładnie wystarczy poprosić o instrukcję fotoradaru i wezwać policję:D

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
12 lat temu

A ja mimo tych fotoradarów ani jednego mandatu nie dostałem. Bo gdy przejeżdżam koło domów to zwalniam aby hałasu mieszkańcom nie robić zbyt dużego i aby zdążyć zahamować gdy dziecko wybiegnie na ulice.

0

Zglos komentarz

Z
zwierzak250477 😏 Szyderca
12 lat temu

Popieram. Ja swego czasu także robiłem sporo km po Polsce - w sumie milion chyba pyknął. Częściowo osobówką, częściowo dostawczakiem. Nigdy nie dostałem zdjęcia z fotoradaru. Nigdy nie dostałem mandatu od drogówki. Widać chyba jakiś inny jestem. Zresztą to jest bez znaczenia w jakim miejscu stoi fot...

Popieram. Ja swego czasu także robiłem sporo km po Polsce - w sumie milion chyba pyknął. Częściowo osobówką, częściowo dostawczakiem. Nigdy nie dostałem zdjęcia z fotoradaru. Nigdy nie dostałem mandatu od drogówki. Widać chyba jakiś inny jestem. Zresztą to jest bez znaczenia w jakim miejscu stoi fotoradar, czy jest ukryty czy nie i jaki ma kolor - jedziesz przepisowo, masz spokój, nie płacisz. Ta nagonka na fotoradary, to po prostu id**tyczne bicie piany przez kolesi, którzy nie chcą jeździć zgodnie z przepisami.

0

Zglos komentarz

K
kaczorek9449 💩 JP 100%
12 lat temu

Ależ wy jesteście wspaniali...normalnie cały czas jeździcie 50km/h, gratulacje...no niby nigdy więcej nie pociśnieliście więc niż tą przysłowiową "stówką"? wielkie żarty..chyba że hulajnogą jeździcie...

0

Zglos komentarz

Z
zwierzak250477 😏 Szyderca
12 lat temu

Kolego kaczorek. Dlaczego cały czas 50kmh? Czy ty masz prawko? Czy może jakiś niepełnosprytny jesteś. Przypominam, że w PL można jeździć z wyższymi prędkościami. 60kmh w terenie zabudowanym między godziną 23:00 a 5:00. Ponadto: poza terenem zabudowanym w zależności od ilości pasów ruchu w tym samym...

Kolego kaczorek. Dlaczego cały czas 50kmh? Czy ty masz prawko? Czy może jakiś niepełnosprytny jesteś. Przypominam, że w PL można jeździć z wyższymi prędkościami. 60kmh w terenie zabudowanym między godziną 23:00 a 5:00. Ponadto: poza terenem zabudowanym w zależności od ilości pasów ruchu w tym samym kierunku - 90 lub 100kmh. Ekspresowa w zależności od ilości pasów - 100kmh lub 120kmh. Autostrada 140kmh. Można w PL jechać szybciej niż 50 - zapewniam. Dodatkowo uważam, że stawki za mandaty w PL powinny być liczone tak jak np w Norwegii - cobyście się posrali z radości po odczytaniu "rachunku

0

Zglos komentarz

O
owczar100190 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Przywiązali go bo miejscowosć dalej jak stał to im ukradli .... :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Kidy wreszcie wyciągniecie głowy z du*y. Radar musi zarobić na siebie i na te opasłe zady z wiejskiej. Doszliśmy do takiego absurdu, że budżet kraju opieramy na wpływach z mandatów, więc radar będzie chowany na najczarniejszym zakamarku. Pewnie niebawem ustawią strażników m. i wsadzą im radar w dzia...

Kidy wreszcie wyciągniecie głowy z du*y. Radar musi zarobić na siebie i na te opasłe zady z wiejskiej. Doszliśmy do takiego absurdu, że budżet kraju opieramy na wpływach z mandatów, więc radar będzie chowany na najczarniejszym zakamarku. Pewnie niebawem ustawią strażników m. i wsadzą im radar w dziarę. A co do komentów panów od "za szybkiej" jazdy. Bezpieczeństwo to nawierzchnia za którą płacimy z każdym litrem paliwa!! od jej stanu zależy przyczepność i skuteczność hamowania. Ale skąd wy pizdu*sie możecie to wiedzieć, pewnie jeźdźcie 30km tygodniowo i sprawujecie funkcje czopków na

0

Zglos komentarz

B
Blackuus 🌾 Wieśniak
12 lat temu

A co? Jeździsz za szybko? Ja nie widzę problemu z ukrytymi fotoradarami. Jak się jedzie przepisowo, to nie ma co s**ć w gacie. Widać kto jedzie za szybko. Ci, co się wkurzają na ukryte fotoradary ;))

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
12 lat temu

Sposób jest jeden założyć automatyczne rolety na rejestracje na allegro zestaw 400zł wystarczy jeden przycisk i rejestracje zaśłoniete ;) hehehehe

0

Zglos komentarz

O
owczar100190 🌾 Wieśniak
12 lat temu

a co z naklejka na szybie??

0

Zglos komentarz

G
glayt 😏 Szyderca
12 lat temu

Szyby mogą być brudne:)

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
12 lat temu

przyklejasz ulotke klejem do papieru i trzyma sie slicznie ;) przy kazdym fotoradarze możesz sie szeroko usmiechać i pozdrawiać srodkowym palcem

0

Zglos komentarz

E
endriu1-7 💩 JP 100%
12 lat temu

Widzę dużo negatywnych komentarzy pod wiochą, ale zwróćcie uwagę na to że ten fotoradar nie działa prewencyjnie tylko biznesowo, czyli klepie kasę ale nie zmusza tych co zapier**lają do zwalniania bo go nie widać i tu jest WIOCHA!

0

Zglos komentarz

A
alban84 🌾 Wieśniak
12 lat temu

kochani kierowcy, ja wiem ze straz miejska czy gminna jest dzieki wam, podatnikom, ale każdy płaci podatki wiec po co te szczekanie, straze były, są i będą i tyle. Trzeba jechac tak jak znaki wskazują, czemu w niemczech mają radary i nikt nie kłapie pyskiem, bo tam mandat to jak u nas srednia krajow...

kochani kierowcy, ja wiem ze straz miejska czy gminna jest dzieki wam, podatnikom, ale każdy płaci podatki wiec po co te szczekanie, straze były, są i będą i tyle. Trzeba jechac tak jak znaki wskazują, czemu w niemczech mają radary i nikt nie kłapie pyskiem, bo tam mandat to jak u nas srednia krajowa. Dlaczego nie mozecie zrozumiec ze płacicie za swoją głupote, a prawda jest taka ze 70% kierowców nigdy nie dostało mandatu ale kłapią dziobem bo i inni dostali. Dlaczego ja nigdy nie miałem problemów z radarem mimo 12 lat jazdy za kierownicą? bo jezedze zgodnie z przepisami :) pozdrawiam kr***nów

0

Zglos komentarz

B
bartek250 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Tylko, że w Niemczech wszędzie są autostrady gdzie można poruszać się z normalną prędkością i jak już z niej zjedziesz to możesz się parę kilometrów przemęczyć jadąc 50 km/h. A w Polsce cały czas by trzeba jechać 50, bo ciągle drogi jest teren zabudowany, a autostradek brak. Więc przejechanie tego s...

Tylko, że w Niemczech wszędzie są autostrady gdzie można poruszać się z normalną prędkością i jak już z niej zjedziesz to możesz się parę kilometrów przemęczyć jadąc 50 km/h. A w Polsce cały czas by trzeba jechać 50, bo ciągle drogi jest teren zabudowany, a autostradek brak. Więc przejechanie tego samego dystansu trwa dużo dłużej niż w Niemczech, a dzień i u nas i u nich trwa tyle samo.

0

Zglos komentarz

M
mingus33 🎖️ Snajper
12 lat temu

alban, zauważ też, że w Niemczech radary są stacjonarne i widoczne z daleka a nie pochowane w krzakach czy śmietnikach. a jak już przekroczysz predkość o te 15-20 km/h to dostaniesz mandat do 20 euro. da się przeżyć, to zaledwie 2 godziny pracy. w polsce dostaniesz 200zł, ile to godzin?

0

Zglos komentarz

T
toffi108 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

ja bym z chęcią takiego ustrzelił sobie z wiatrówki!!!! :D

0

Zglos komentarz

B
bogus64 🌟 Padawan
12 lat temu

Czy to sk.rwesyństwo się wreszcie skończy.

0

Zglos komentarz

S
soltys.ek 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Chodzi Ci zapewne o to przekraczanie prędkości ... wtedy się skończy

0

Zglos komentarz

Reklama