Reklama
Reklama

Komentarze

17
K
kacvegas222 🌾 Wieśniak
12 lat temu

W polo to normalka...syf,kila i mogila..

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Mniam-Mniam

0

Zglos komentarz

O
ostrovia 🌾 Wieśniak
12 lat temu

bo to przy okazji hodowla grzyba jest

0

Zglos komentarz

D
deo_optimo_maximo 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Nawet nie wyobrażacie sobie co się dzieje na zapleczach sklepów. Oczywiście nie wszystkich, ale większość istnieje dzięki łapówką. HACAP to dla nich abstrakcja. Takie coś to tylko kropla w morzu, tego czego klient nie widzi.

0

Zglos komentarz

S
Slavoo123 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Jak można takie coś w ogóle dać na wystawę w sklepie.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Można z niej zrobić broń biologiczną.

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
12 lat temu

obrzydliwosc

0

Zglos komentarz

S
snak3 💩 JP 100%
12 lat temu

o fuuu ! Serowo-brzoskwiniowa ...

0

Zglos komentarz

P
pejopejo 😏 Szyderca
12 lat temu

klękajcie, przecież tu się objawiła matka boska na tej picie

0

Zglos komentarz

K
krysiak115 🌾 Wieśniak
12 lat temu

to ci pokusa :D hahaha

0

Zglos komentarz

R
rzyletka 🏹 Łowca
12 lat temu

Zadzwoń, to przyjadą, ale do tego czasu może się posprzątać

0

Zglos komentarz

F
FireCrow 😏 Szyderca
12 lat temu

No jak to gdzie Sanepid? W biurze :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

No, grzebalem troche w temacie :D Z wielu piecow sie jadlo chleb. Raz z jelita trafila sie pita.

0

Zglos komentarz

R
rzasia92 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Aż zgłodniałam jak taką pokusę widzę hahah :D

0

Zglos komentarz

A
astaii 🏹 Łowca
12 lat temu

Bo ta pokusa z serem pleśniowym jest hehe

0

Zglos komentarz

K
kriss92 🌾 Wieśniak
12 lat temu

kto by sie oparl tej pokusie;p

0

Zglos komentarz

A
Anonim
12 lat temu

Sądząc po tym rozwoju to chyba dobre 3 tygodnie tam leży:P

0

Zglos komentarz

Reklama