Reklama
Reklama

Komentarze

23
K
kriss92 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ogrodzić wkoło i od góry płotem pod napieciem i dla bydla z warszawskiej zylety idealne. Jeszcze tylko jakis natrysk zeby plot pod napiecie woda polac ;))

0

Zglos komentarz

N
nocny_narrator 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Loża VIP dla kibiców Polski, Mistrzostwa Świata Rosja 2018

0

Zglos komentarz

N
nocny_narrator 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Tak to idealne miejce dla mnie żeby podziwiać grę naszej reprezentacji piłki nożnej

0

Zglos komentarz

M
Medalik89 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Trybuna VIP

0

Zglos komentarz

Z
zyryy 💩 JP 100%
12 lat temu

Itak przychodzą komuś wje**ć więc mecz mało ważny jest.

0

Zglos komentarz

P
prezi 😏 Szyderca
12 lat temu

to jest sektor dla pseudokibiców, którzy i tak nie oglądają meczów

0

Zglos komentarz

J
japierdole147 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ściana płaczu

0

Zglos komentarz

T
twpiotr89 💩 JP 100%
12 lat temu

Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal...

0

Zglos komentarz

C
cebulak666 😏 Szyderca
12 lat temu

jak tak beda wygladac stadiony podczas meczu reprezentacji to moze wkoncu beda grac ci, ktorym zalezy po prostu na grze i wygranej a nie tylko o zalokowaniu kolejnych funduszy na kącie

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Stevie Wonder sektor

0

Zglos komentarz

C
chico34 🌾 Wieśniak
12 lat temu

jeżeli ktoś myśli że to stadion w Polsce to jest id**tą

0

Zglos komentarz

K
krebson 🌾 Wieśniak
12 lat temu

to się nazywa efekt naszych rządowych przetargów

0

Zglos komentarz

L
luc-o 😏 Szyderca
12 lat temu

To trybuny dla niewidomych

0

Zglos komentarz

saviola
saviola 🏆 Master
12 lat temu

no ;] a mówią że na stadionie nie można się kulturalnie napić piwka i nie oglądać niczego co by człowieka wyprowadziło z równowagi ;p no niestety z tym piwkiem to chyba przesadziłem ^^ ale to drugie za to się zgadza

0

Zglos komentarz

K
kuki06 🎖️ Snajper
12 lat temu

No moim zdaniem najlepsze miejsca:-D

0

Zglos komentarz

R
rafaloo0909 🌾 Wieśniak
12 lat temu

no w sumie różnicy nie ma... oba widoki są nieruchome.

0

Zglos komentarz

B
burakza2zl 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Jaka poziom gry taki stadion - walić głową w mur i płakać, oglądać nie trzeba.

0

Zglos komentarz

P
payperday 💩 JP 100%
12 lat temu

Miejsca dla nerwowych!Ktorzy licza na wyjscie z grupy, na mistrzostwach swiata

0

Zglos komentarz

W
wieslav 🏹 Łowca
12 lat temu

Dzięki tym miejscom, mecz już nie będzie przeszkadzał kibolom w bójkach, demolowaniu stadionów i paleniu szalików.

0

Zglos komentarz

F
false.ideas 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Wreszcie osoby nie zainteresowane meczem będą mogły liczyć na tańszy bilet... :D

0

Zglos komentarz

R
rokkokko 🌟 Padawan
12 lat temu

ale to już było i wróciło znów,,,

0

Zglos komentarz

S
sex4all 🏹 Łowca
12 lat temu

żyleta^^ na łazienkowskiej

0

Zglos komentarz

M
makrelka 🌾 Wieśniak
12 lat temu

połowa de**li w dresach nie chodzi na mecz tylko dla rozróby, dla to mnie idealne miejsce dla zrytych kr***nów.

0

Zglos komentarz

Reklama