Reklama
Mam czarne BMW, więc jestem "miszczem" parkowania

Mam czarne BMW, więc jestem "miszczem" parkowania

przez Admin — 12 lat temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
F
fischer21 😏 Szyderca
12 lat temu

jak juz coś to mistrz miszczu:D

0

Zglos komentarz

Y
yaroy666 🏹 Łowca
12 lat temu

Ciekawe jak Ty parkujesz stać Cie na takie raczej nie

0

Zglos komentarz

I
Inspectah 🌾 Wieśniak
12 lat temu

nie wiem czy wiecie, ale są tacy co parkują jak im się spodoba, więc stając obok nich trzeba zazwyczaj zająć dwa miejsce parkingowe, bo przez takich baranów miejsca nie ma.

0

Zglos komentarz

R
roli47 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Bo jak by koles stanol normalnie to by mu jakas zawistna ku**a zaras obile

0

Zglos komentarz

Reklama