Reklama
Reklama

Komentarze

3
K
klaudusssia92 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

i to jest wiocha ?:)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

niestety ale polski boks spadł na dno za pzeciwnikow bierze sie emerytow porazka dnooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

S
Suri15 💩 JP 100%
12 lat temu

Naj pierw młody bokser musi dostawac kelnerów ,emerytów i tak jest na całej ziemi przez to zdobywa doswiadczenie,technike i wiele innych

0

Zglos komentarz

Reklama