Reklama
Reklama

Komentarze

25
A
Anonim
12 lat temu

Mają taką kulturę i nie rozumiem dlaczego ktoś ma na sile wprowadzać inna wg zachodu lepszą.

0

Zglos komentarz

R
rzyletka 🏹 Łowca
12 lat temu

oddaj swoją dziewięcioletnią córkę za żonę jakiemuś kolesiowi może,co? to nie jest normalne

0

Zglos komentarz

M
marianmoc 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ale jakoś nikt Iraku nie zaanektował.

0

Zglos komentarz

S
sdiz 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Pierdo...ny islam.

0

Zglos komentarz

Q
quanticox 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Irak, Egipt czy Libia - USA, a raczej żydzi specjalnie pozbawili te kraje swoich dyktatorów. Ciapate śc****o należało trzymać mocno w ryzach. Wtedy panował tam ład i porządek. Żydom zależało aby wyswobodzić hołotę, która teraz cofa te kraje do kamienia łupanego. Większość krajów islamskich jest już...

Irak, Egipt czy Libia - USA, a raczej żydzi specjalnie pozbawili te kraje swoich dyktatorów. Ciapate śc****o należało trzymać mocno w ryzach. Wtedy panował tam ład i porządek. Żydom zależało aby wyswobodzić hołotę, która teraz cofa te kraje do kamienia łupanego. Większość krajów islamskich jest już w mocnej rozsypce co jest na rękę Izraelowi. Teraz jeszcze tylko Iran, który to ten ZŁY Putin obronił nie dając pola manewru USA w Syrii.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

W Iraku i Libii rządzili dyktatorzy z nadania USA. Rządy sprawowali w stylu przyjętym i akceptowalnym w tamtej części świata. Jednak mieli ropę a to obrońcom pokoju i demokracji było nie w smak. Dlatego też teraz w obu krajach szaleją terroryści i chaos co cieszy dobrych demokratów zza oceanu. W Ira...

W Iraku i Libii rządzili dyktatorzy z nadania USA. Rządy sprawowali w stylu przyjętym i akceptowalnym w tamtej części świata. Jednak mieli ropę a to obrońcom pokoju i demokracji było nie w smak. Dlatego też teraz w obu krajach szaleją terroryści i chaos co cieszy dobrych demokratów zza oceanu. W Iraku mieliśmy popis "korzyści i wielomilionowych kontraków" jakie Polska osiągnęła za współudział w napaści i takie same korzyści osiągniemy za popieranie post banderowskiej ukrainy rządzonej przez wnuczków upowców.

0

Zglos komentarz

B
Brybdol 🌾 Wieśniak
12 lat temu

W koncu na Krymie nie ma ropy nie...

0

Zglos komentarz

A
a1ednak 🎖️ Snajper
12 lat temu

walenie 9cio-latki . hmm . może i wykonalne ale trzeba chyba coś nacinać. podsumowanie - fanatysm gorszy od faszyzmu !!!

0

Zglos komentarz

V
videocop 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Jak pamiętam najpierw Irak napadł na Kuwejt bo Saddamowi zachciało się ropy a Americanos bronili swoich interesów i układów z Kuwejtem.Coś się w Klubie Smoleńskim fakty pof**kały.

0

Zglos komentarz

H
h4cker 🏹 Łowca
12 lat temu

a co mnie kur wa obchodzą te irackie śc****a???

0

Zglos komentarz

K
kawalrafala 😏 Szyderca
12 lat temu

Bylebyś miał co żreć, co nie?

0

Zglos komentarz

M
milorda 😏 Szyderca
12 lat temu

bo ( uwaga, pewnie się zdziwisz) żyjemy na tej samej planecie!

0

Zglos komentarz

P
PIZDZITO2 🌾 Wieśniak
12 lat temu

napasc rosji na krym jest beee, no jest, spojrz na to tak: polnocna granica Polski:rosja, jak zdabeda ukraine=rosja, dodac do tego bialorus, czyli rosja. z kazdej strony ruskie sc****o. jestesmy otoczeni

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

islamsie śc****o pe****lskie

0

Zglos komentarz

D
durboczek 🌾 Wieśniak
12 lat temu

.. Taka ich Allachowa tradycja i nikt u nich nie narzeka.. Wiec nie rozumiem w czym problem..??

0

Zglos komentarz

A
12 lat temu

oj w Iraku chodzilo o ROPE! a AFganistan jest najeiwkeszym producentem opium na swiecie amerykanie nie weszli tam w obronie swojej mniejszosci narodowej jest troszke roznicy prawda ?

0

Zglos komentarz

O
owcazogorkowca 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Kto robi te wasze wioski w tym "Klubie Troglodyty"???:D Kto powiedział że Irak był cacy? :D Spokojna wasza makówka, Putin i tak dostanie pokojową nagrodę Nobla tak jak Obama. Po prostu sobie przyjedzie i weźmie albo kupi. Ludzkość i tak sama siebie wybije do nogi. Kwestia czasu. I nie będz...

Kto robi te wasze wioski w tym "Klubie Troglodyty"???:D Kto powiedział że Irak był cacy? :D Spokojna wasza makówka, Putin i tak dostanie pokojową nagrodę Nobla tak jak Obama. Po prostu sobie przyjedzie i weźmie albo kupi. Ludzkość i tak sama siebie wybije do nogi. Kwestia czasu. I nie będzie miała już znaczenia żadna narodowość.

0

Zglos komentarz

B
bubala 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

fizjolofik ??? czy co ?? odpowiadam na pierwsze twe pytanie TY ROBISZ TĄ WIOCHĘ, A BYŁ LEPSZY NIESTETY ZA HUSAJNA to jest na twe drugie pytanie "antwort", a co do nagrody to ty się tym nie zajmuj bo zawsze była nagrodą polityczna, tak jak wybór papieża w ostatnich dekadach, a co do wybicia...

fizjolofik ??? czy co ?? odpowiadam na pierwsze twe pytanie TY ROBISZ TĄ WIOCHĘ, A BYŁ LEPSZY NIESTETY ZA HUSAJNA to jest na twe drugie pytanie "antwort", a co do nagrody to ty się tym nie zajmuj bo zawsze była nagrodą polityczna, tak jak wybór papieża w ostatnich dekadach, a co do wybicia to raczej nie. wyginą tylko klawiszowi wojownicy i malkontenci sieciowi. reszta się zabezpiecza przez cały czas kiedy ty martwisz się punktami na wiosce i facezbokiem.

0

Zglos komentarz

V
vegaa 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Gó**o mnie obchodzą jakieś j....e arabusy.

0

Zglos komentarz

R
Rebus364 🏹 Łowca
12 lat temu

Wojna w Wietnamie i bombardowanie napalmem całych połaci lasów tropikalnych razem z zamieszkałymi wioskami i 2 miliony zabitych cywilów, to też wg Usmanów jest ,,cacy''.

0

Zglos komentarz

C
czerwonykoral 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Noooo, chyba zapominiales historie Polskie. Byla pod zaborami i nie bylo cacy. POlacy chyba wtedy nie mieli 9-letnich, legalnie gwalconych zon... Uwazasz, ze to jest fajne mieszkac w kraju w ktorym jest zakaz demonstracji, zakaz na sprzeciw wobec bezprawnego aresztowania i bezprawnego pozbawienia wo...

Noooo, chyba zapominiales historie Polskie. Byla pod zaborami i nie bylo cacy. POlacy chyba wtedy nie mieli 9-letnich, legalnie gwalconych zon... Uwazasz, ze to jest fajne mieszkac w kraju w ktorym jest zakaz demonstracji, zakaz na sprzeciw wobec bezprawnego aresztowania i bezprawnego pozbawienia wolnosci? Gdzie jest w sumie tylko jeden bank, a wszyscy politycy to marjonetki jednego polityka? Czy moze imponuje ci to, ze rodzina zmarlych zolnierzy dostaje 100zl/m odszkodowania? Bardzo duzo ich umiera, nie wzgledu na wojenki, tylko samobojstwa, mobing i choroby. Putin jest dla elit...

0

Zglos komentarz

P
PIZDZITO2 🌾 Wieśniak
12 lat temu

kolego,ten gosc nie zna historii. nie wie nawet, co znaczy to słowo

0

Zglos komentarz

M
magda713 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Zdrajcy w rządzie to zajmują sie wszystkimi sprawami tylko nie polskimi i muwią że tak trzeba.

0

Zglos komentarz

J
jacek.jacek 🌾 Wieśniak
12 lat temu

analfabetka

0

Zglos komentarz

Z
ZygmuntIIIWaza 😏 Szyderca
12 lat temu

I dobrze, że USA zrobiło porządek z Irakiem.

0

Zglos komentarz

P
PIZDZITO2 🌾 Wieśniak
12 lat temu

jaki porzadek? to samo czeka ukraine

0

Zglos komentarz

Z
ZygmuntIIIWaza 😏 Szyderca
12 lat temu

Irakiem rządzili terroryści, a ty się pytasz 'jaki porządek?'.

0

Zglos komentarz

Z
ZygmuntIIIWaza 😏 Szyderca
12 lat temu

Gdyby nie interwencja USA to prawdopodobnie spadłaby ci na głowę bomba z pozdrowieniami od wujka Saddama.

0

Zglos komentarz

T
tomek1906s 🌾 Wieśniak
12 lat temu

walczmy z kościołem katolickim, islam już czeka!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

przypominam że w Iraku było też polskie wojsko...

0

Zglos komentarz

P
Peterz 🎖️ Snajper
12 lat temu

Bo ten problem nie występował wcześniej u arabów :) Widać jak na dłoni komu służy klub&co

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Że co???

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

że co???

0

Zglos komentarz

P
Peterz 🎖️ Snajper
12 lat temu

Że czego nie rozumiecie? Ze tego że arabusy wcześniej gwałciły dzieci czy tego, że "klub" próbuje zrównać to co robią kacapy do tego co robią jankesi?

0

Zglos komentarz

M
migunes14 💩 JP 100%
12 lat temu

po co te araby wrzucacie WON Z ARABAMI

0

Zglos komentarz

B
bubala 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

smoleńsk i ukraina qur.wa !!! , ale ogranicznik z ciebie

0

Zglos komentarz

H
homario 🎖️ Snajper
12 lat temu

A kobiety tzw.Zachodu narzekają na brak równouprawnienia.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

komuś chyba narkoza u dentysty zaszkodziła...

0

Zglos komentarz

Reklama