Reklama
Source: YouTube

Napad na sklep z leniwą kasjerką LVL Rosja

przez [Usunięty użytkownik] — 12 lat temu
18

Zglos post

Reklama

Komentarze

17
R
Rutles 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Po prostu ma wyje***e ;p

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Ale go obudziła . . .

0

Zglos komentarz

P
popolupo 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ciężki kawałek złodziejskiego chleba :)

0

Zglos komentarz

M
maryska2112 🏹 Łowca
12 lat temu

Kobieta bardzo dobrze postapila. Zadne pieniadze nie sa warte zycia

0

Zglos komentarz

andrzej67k
andrzej67k 🎖️ Snajper
12 lat temu

Opanowana kobieta.

0

Zglos komentarz

S
Sylwia46d 🌾 Wieśniak
12 lat temu

tylko jedno ok kobieta zachowanie nienaganne ale dlaczego cieć śpi w pracy za co ma płacone za spanie ej...

0

Zglos komentarz

S
St3v3n 🌾 Wieśniak
12 lat temu

"a sam sobie weź i spier**laj, przerwę mam" :P

0

Zglos komentarz

M
Miodoslaw 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Charyzmy złodziejowi mógłby pozazdrościć niejeden holiłódzki aktor!

0

Zglos komentarz

D
diilgandzior 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Cóż za stoicki spokój...

0

Zglos komentarz

R
risto 🎖️ Snajper
12 lat temu

Ona nie jest leniwa. Ona jest nawalona jak Messerschmitt.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

obejrzyj filmik do końca to zobaczysz jaka nawalona...

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
12 lat temu

Myślałem ze do końca bedzie miała no tzw. ,,wyjeb.ne na wszystko i wszystkich"

0

Zglos komentarz

E
explorer 😏 Szyderca
12 lat temu

rozsądna kobieta. Gdyby spanikowała i obudziła ciecia pewnie oboje by zgineli, hooj wie jak zareagowałby rabuś pewnie zaczął by prać do wszystkiego co się rusza.

0

Zglos komentarz

B
beneksolej 💩 JP 100%
12 lat temu

ale sciema ,nakrecili sobie filmik ze stacjonarnej kamery ,ciekawe kto reżyser tej sciemy ekspedientka czy kolega .

0

Zglos komentarz

M
moslavsky 🏹 Łowca
12 lat temu

nie leniwa tylko czekala az ten pajac przed tv sie obudzi.grala na zwloke.

0

Zglos komentarz

B
basta1988 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Nie leniwa tylko spokojna i rozsądna. Miała ryzykować życie za nie swoją kasę?

0

Zglos komentarz

H
heo1 🌾 Wieśniak
12 lat temu

brak akcji -

0

Zglos komentarz

P
pascolo 😏 Szyderca
12 lat temu

Już we śnie szybciej biegam niż toczy się tutaj akcja :) Jeden śpi, laska w pół przytomna, drugi nie sięga do kasy...

0

Zglos komentarz

Reklama