Reklama
Reklama

Komentarze

5
C
Czerwone-wino 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Kolejna miSZCZyni? To naprawdę wiocha. Ortograficzna.

0

Zglos komentarz

H
haniaa 💩 JP 100%
12 lat temu

Do szkoły matole:)

0

Zglos komentarz

L
larry1978 😏 Szyderca
12 lat temu

do szkoły? raczej Wy do szkoły bando Gimbusów. "Miszczyni" to celowy błąd językowy Barany!!!!

0

Zglos komentarz

A
Ayisha 🌾 Wieśniak
12 lat temu

A co ma takiego na celu ten blad???

0

Zglos komentarz

W
Wiiewior 🌾 Wieśniak
12 lat temu

BYŁO !!! "Gall Aninim" po cholere podbijasz cos, co gnije w poczekalni?? Nie pamietam, ale wyadje mnie się, że to była też Twoja wstawka...

0

Zglos komentarz

F
false.ideas 🌾 Wieśniak
12 lat temu

...wrzuć jeszcze kilka razy

0

Zglos komentarz

Reklama