Reklama
Reklama

Komentarze

3
K
kwas79 😏 Szyderca
12 lat temu

Mistrzu, nazwy klubów i miast piszemy z dużej litery. A ponadto i tak wszyscy wiedzą, że Ruda Śląska jest trójkolorowa :)

0

Zglos komentarz

K
ksiaze99 🌾 Wieśniak
12 lat temu

DE**LE!!!!

0

Zglos komentarz

R
rami75 😏 Szyderca
12 lat temu

a taki pewny jesteś że to Żabole, albo tylko dolewasz oliwy do ognia jak tak to uważaj na swój blok bo w kibolach siła

0

Zglos komentarz

Reklama