Reklama
Reklama

Komentarze

12
M
mic1 🌾 Wieśniak
12 lat temu

A który to pe****l? ten w mundurze?

0

Zglos komentarz

M
michalng 🎖️ Snajper
12 lat temu

Nie. Ten z okrwawioną du!@#$pą.

0

Zglos komentarz

M
marcinsz3 🌾 Wieśniak
12 lat temu

o...widać że mu koledzy zrobili z d**y "jesień średniowiecza"

0

Zglos komentarz

F
fekaliator 🏹 Łowca
12 lat temu

Przec**lili go, czy miłość uprawiali?

0

Zglos komentarz

A
anna-maria-1 🏹 Łowca
12 lat temu

I to właśnie jest terapia grupowa:)i tak powinno być codziennie do usranej śmierci.

0

Zglos komentarz

H
homario 🎖️ Snajper
12 lat temu

Jeszcze żyje.To nie pe****l.

0

Zglos komentarz

S
stary.kocur 🎖️ Snajper
12 lat temu

Jurek, nie strasz naszego duchowieństwa. Święto mają za pasem, ręce będą im drżeć, wino rozleją.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Rozgryzłeś me intencje :)

0

Zglos komentarz

S
stary.kocur 🎖️ Snajper
12 lat temu

Nie, żebym miał ci za złe, bo wrzyta zacna, ale wina szkoda.

0

Zglos komentarz

O
omen100 🏹 Łowca
12 lat temu

A mnie nie cieszy ten widok. Znalezli sie 'niewinni' od wymierzania sprawiedliwosci. Mordercy i inni degeneraci. Od tego jest sad,a nie banda takich samych zwyrodnialcow.

0

Zglos komentarz

L
LuskaI23 🏹 Łowca
12 lat temu

Zgadzam się. Żeby niewinni ludzi mu tak zrobili, prawi, porządni, uczciwi itp to jeszcze ok, bo może sobie zasłużył. Ale żeby pe****la, morderca karał to żal i hipokryzja w ch*uj. Choć i tak uważam, że samosąd jest do d**y, bo sami dopuszczamy się tego co ten, którego chcemy ukarać.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Supamadl to niestosowne wrzucać własne zdjęcia celem autopromocji.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Mi widać tylko łokieć za to tobie... :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

ja zrobiłem to zdjęcie

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Poddaje się... Wygrałeś :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Przyzwyczaiłem się:)

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Raz do roku to i wykastrowany pies zarucha :)

0

Zglos komentarz

F
fekaliator 🏹 Łowca
12 lat temu

jures, masz na myśli Bęgowskiego???

0

Zglos komentarz

A
achaja1 🎖️ Snajper
12 lat temu

Nie chcę martwić fanów sprawiedliwości ale w Polskich więzieniach niestety taki numer nie wyjdzie, tu zawsze trafiają na ochronki, a szkoda, bardzo szkoda że nie lądują na sztywnej bo widok na obrazku jest piękny.

0

Zglos komentarz

L
LuskaI23 🏹 Łowca
12 lat temu

Piekny widok. Dla mnie piekny widok, to łąki w górach i zachód słońca nad morzem. Ciekawe co byś powiedziała jakby oskarżyli bliską ci osobę o pe****lie i pół wiezienia przeorałoby dupsko twojemu synowi czy bratu, a na koniec okazałoby sie,ze jest niewinny, bo bywa i tak. Często dochodzi do pomyłek...

Piekny widok. Dla mnie piekny widok, to łąki w górach i zachód słońca nad morzem. Ciekawe co byś powiedziała jakby oskarżyli bliską ci osobę o pe****lie i pół wiezienia przeorałoby dupsko twojemu synowi czy bratu, a na koniec okazałoby sie,ze jest niewinny, bo bywa i tak. Często dochodzi do pomyłek czy bezpodstawnych oskarżeń.Faktycznie cudownie,opowiadałby ci przy herbatce jak go gwałcili za kratami,a ty uradowana krzyczałabyś "Synu to wlasnie sprawiedliwosc"

0

Zglos komentarz

O
omen100 🏹 Łowca
12 lat temu

Tylko taki sam zwyrol (albo gorszy) moze napisac,ze to piekny widok :)

0

Zglos komentarz

A
achaja1 🎖️ Snajper
12 lat temu

Paulina nie dramatyzuj, do pomyłek w tym wypadku dochodzi cholernie rzadko, oskarżenia o pe****lię są dość skrupulatnie sprawdzane, szybciej pomyłkowo oskarżą kogoś o morderstwo czy usiłowanie niż o pe****lię a dla tych ostatnich nie mam litości bez względu na to czy to się pannie omence podoba czy...

Paulina nie dramatyzuj, do pomyłek w tym wypadku dochodzi cholernie rzadko, oskarżenia o pe****lię są dość skrupulatnie sprawdzane, szybciej pomyłkowo oskarżą kogoś o morderstwo czy usiłowanie niż o pe****lię a dla tych ostatnich nie mam litości bez względu na to czy to się pannie omence podoba czy nie.

0

Zglos komentarz

L
LuskaI23 🏹 Łowca
12 lat temu

Gosiu, pomyłki są wszędzie i mogą byc w wielu różnych wypadkach. A robiąc coś takiego komuś, nawet jeśli sobie zasłużył, stajesz się takim samym zwyrodnialcem jak on.

0

Zglos komentarz

A
achaja1 🎖️ Snajper
12 lat temu

W takim razie umrę jako zwyrodnialec, bo jeśli chodzi o pe****lii chociażby takich jak Trynkiewicz najchętniej widziała bym ich na krześle elektrycznym, niestety Polskie prawo nie przewiduje takiej opcji dlatego jestem za więzienną sprawiedliwością. No sorki, ale tak już mam.

0

Zglos komentarz

L
LuskaI23 🏹 Łowca
12 lat temu

Grupka morderców siedzących w więzieniu gwałcących i wbijających noże w plecy to sprawiedliwość? Nie dla mnie. A skoro sama jesteś zdolna do takiego czynu, i jak mówisz umarłabyś najwyżej zwyrodnialcem, to w czym byłabyś lepsza od niego? W niczym, morderstwo to morderstwo, nie zaleznie od tego kogo...

Grupka morderców siedzących w więzieniu gwałcących i wbijających noże w plecy to sprawiedliwość? Nie dla mnie. A skoro sama jesteś zdolna do takiego czynu, i jak mówisz umarłabyś najwyżej zwyrodnialcem, to w czym byłabyś lepsza od niego? W niczym, morderstwo to morderstwo, nie zaleznie od tego kogo się zabiło.

0

Zglos komentarz

A
achaja1 🎖️ Snajper
12 lat temu

Podziwiam Twój humanitaryzm ale pe****le to osobna kategoria i moim zdaniem jeśli ktoś krzywdzi w ten sposób dziecko to żadne prawa człowieka go nie dotyczą. Być może masz rację i nie jestem lepsza od kolesi spod celi ale zdania nie zmienię.

0

Zglos komentarz

L
LuskaI23 🏹 Łowca
12 lat temu

Nie mówię że jesteś gorsza, tylko uważam, że jakim prawem ja mam go oceniać, skoro ja też dopuszczę się takiego czynu? Skoro ja też zgwałcę i potnę nożem, to jakim prawem mogę kogoś karać za to samo?

0

Zglos komentarz

A
achaja1 🎖️ Snajper
12 lat temu

Tak, tylko że każesz kogoś kto ma możliwość się bronić a dzieciaki skrzywdzone przez zboczeńców tej szansy, nawet znikomej nie mają. Dziecko się nie obroni przed dorosłym a to śc****o na fotce ma dużo większe szanse przeżycia.

0

Zglos komentarz

W
werters 🌾 Wieśniak
12 lat temu

I prawidłowo - dla gości wielki szacunek a na koniec powinni mu jeszcze jaja obciąć i wsadzić na stałe do mo**y a u nas pewnie by dostał odszkodowanie od państwa za szkody moralne i uszkodzenie ciała !!!

0

Zglos komentarz

L
LuskaI23 🏹 Łowca
12 lat temu

Szacunek dla gości? Spoko, mordercy dokonali "sprawiedliwości" order dla nich. Wcześniej sami kogoś zabili, ale są tacy prawi, że u kogoś tego nie tolerują. Chwała im. Powinni ich w nagrode z więzienia wypuścić.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Luśka, właśnie za to podejście między innymi Cie cenię. ;)

0

Zglos komentarz

L
LuskaI23 🏹 Łowca
12 lat temu

Ekhm.. nie wiem jak mam się zachować, nie przywykłam do takiego traktowania na tym portalu Tropicielu :D Ale dzięki ;)

0

Zglos komentarz

L
linaxis 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Powinien mieć takie codzienne poranne ekscesy

0

Zglos komentarz

D
dobry281 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Można powiedzieć że dostał to na co zasłużył myślę ze strażnicy wiedzieli gdzie go wrzucić

0

Zglos komentarz

Reklama