Reklama
Reklama

Komentarze

2
T
tiger315 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ja jestem więc mi tu nie imputuj. pewnie jeszcze wielu się znajdzie.

0

Zglos komentarz

R
redevil26 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Służba wojskowa dla każdego po 2 latka tym co chcą się wykręcić 3 latka jestem ZA bo rok to za mało. Wojsko zrobiło by z niego faceta nie Cip...

0

Zglos komentarz

Reklama