Reklama
Reklama

Komentarze

2
Q
QualityStreet666 🏹 Łowca
12 lat temu

nie jest winą allegro że kolejny pseudo-biznesmen próbuje zarobić na ludzkiej naiwności?

0

Zglos komentarz

A
Adam1708 🌾 Wieśniak
12 lat temu

1. każdy jakoś chce dorobic. 2. po opłaceniu prowizji dla allegro zarabia on marne grosze...

0

Zglos komentarz

Reklama