Reklama
Na parkingu przy markecie na os. Jagiellońskim w Poznaniu

Na parkingu przy markecie na os. Jagiellońskim w Poznaniu

przez neverxD — 12 lat temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
N
neverxD 🌾 Wieśniak
12 lat temu

http...

0

Zglos komentarz

O
OGIER30 😏 Szyderca
12 lat temu

Jak Ktoś zostawił złoma bez Tablic który zalega tam nie wiadomo ile czasu to wcale się nie dziwię a chłopaki od kostki pewnie i tak już mieli koniec szychty

0

Zglos komentarz

N
neverxD 🌾 Wieśniak
12 lat temu

chociaż mogli odholować na parking prywatny skoro nie znają właściciela ;)

0

Zglos komentarz

Reklama