Reklama
Reklama

Komentarze

5
P
pablo1122334455 🌟 Padawan
12 lat temu

MÓWIŁEM, ŻE TO GÓ**OWIZJA. WSZYSTKIE ZESPOŁY GÓ**O WARTE. CAŁA TELEWIZJA GÓ**O WARTA. GÓ**O, GÓ**O, GÓ**O. TYLKO JAKIEŚ KOLESIE NA TYM KASĘ ROBIĄ. "GÓ**O, D**A, CYCKI".

0

Zglos komentarz

R
radchmiel 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ta twarz powoduje odruchy wymiotne...

0

Zglos komentarz

C
czepio 🏹 Łowca
12 lat temu

Poprostu DNO i WODOROSTY - jak mawia Halinka Kiepska.

0

Zglos komentarz

K
kasia83baby 🎖️ Snajper
12 lat temu

zygam t?cza

0

Zglos komentarz

J
jalu24 🌾 Wieśniak
12 lat temu

czas umierać

0

Zglos komentarz

Reklama