Reklama
Reklama

Komentarze

17
L
Likimas 🌾 Wieśniak
12 lat temu

widocznie się należało, swoją drogą mamy sposób na złe zaparkowane samochody

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

musiał naprawdę przegiąć że tak z nim pojechali albo zemsta zdenerwowanej porzuconej kobiety

0

Zglos komentarz

E
evertos 😏 Szyderca
12 lat temu

obrzydlistwo.

0

Zglos komentarz

F
fwio 🌾 Wieśniak
12 lat temu

policja / sm jest od tego, by karać nieprawidłowo parkujących - wiocha dla "gó*****za"!!!

0

Zglos komentarz

K
kocurxtr 🎖️ Snajper
12 lat temu

nie wiem co kierowca nabroił, ale ponownie tego nie zrobi... czasem, to tylko ciężki kaliber pomaga; mieliśmy w pracy takiego kmiota - tak parkował, jak mu się samochód zatrzymał, ktoś w końcu walnął mu naklejkę na przedniej szybie z karnym ku**sem to się tydzień w pracy nie pokazywał, a teraz ładni...

nie wiem co kierowca nabroił, ale ponownie tego nie zrobi... czasem, to tylko ciężki kaliber pomaga; mieliśmy w pracy takiego kmiota - tak parkował, jak mu się samochód zatrzymał, ktoś w końcu walnął mu naklejkę na przedniej szybie z karnym ku**sem to się tydzień w pracy nie pokazywał, a teraz ładnie parkuje :)

0

Zglos komentarz

Z
zbysiula154 🏹 Łowca
12 lat temu

Pieprzone ptaszyska całe auto zasrały.

0

Zglos komentarz

S
Sigmundo 🌾 Wieśniak
12 lat temu

To potężna broń! Ale chyba jedyna skuteczna.

0

Zglos komentarz

L
linaxis 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Pianka montarzowa w róże wydechowej, też dobry pomysł

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

To powinien być patent a nie wiocha!!!!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

S
siwythc666 ⚔️ Jedi
12 lat temu

śmierdząca sprawa ;-)

0

Zglos komentarz

A
acer326 👑 Bóg Wiochy
12 lat temu

Ale myślę,że bardzo skuteczna

0

Zglos komentarz

N
nanditos 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Karny kupa's :D

0

Zglos komentarz

M
MINTOR 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

śmiechłem.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

I wlasnie takimi "inteligentnymi" wstawkami odkrywasz swa gimbusowa nature acer

0

Zglos komentarz

S
soko19790 🌾 Wieśniak
12 lat temu

karna kupa nic dodać nic ująć

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Gdyby to Jurek wstawił to byłaby to bryka proboszcza :)

0

Zglos komentarz

S
stretfordend 🏹 Łowca
12 lat temu

dość apetycznie.

0

Zglos komentarz

M
marcinsz3 🌾 Wieśniak
12 lat temu

i gó**o mu wyszło z tego parkowania...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

to raczej jakiś jednoślad, motor albo coś takiego

0

Zglos komentarz

P
paoka 🌾 Wieśniak
12 lat temu

przypadki...

0

Zglos komentarz

A
acer326 👑 Bóg Wiochy
12 lat temu

Dzięki

0

Zglos komentarz

Reklama