Reklama
Reklama

Komentarze

3
V
vacarius 🏆 Master
12 lat temu

Oboje przesadzili z reakcją. Głupi kierowca woli się z nim szarpać niż pozwać do sądu.

0

Zglos komentarz

U
ukauka 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Więc powinien poprosić grzecznie żeby poczekał 10 minut, bo własnie wezwałem policje abym mógł Cie pozwać do sądu, bo na kamerze nie widać Twojej twarzy :(

0

Zglos komentarz

U
ukauka 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Każdy by się wkurzył na takiego g**ja i dobrze o tym wiecie...

0

Zglos komentarz

P
PauliusPL 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Po pierwsze wina drogowców, że pasów nie widać.

0

Zglos komentarz

Reklama