Reklama
Reklama

Komentarze

10
H
hector1923 🏆 Master
12 lat temu

Ciekawe czy z nim sypia?

0

Zglos komentarz

M
12 lat temu

Też swoją kolarke myje w wannie nic nadzwyczajnego. Jak jesteś kolarz to Cię to nie dziwi a jak lelumpoleum to oczy wytrzeszczasz : )

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

teraz jak komuś powie że się z dwoma pe**łami kąpał to nie skłamie :)

0

Zglos komentarz

E
ethnie 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Scott-to się rozumie

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
12 lat temu

Milosc do przedmiotow martwych.( wspolczesny "Swiat" konsumentow)

0

Zglos komentarz

K
kamilcsw 🏹 Łowca
12 lat temu

Przecież teraz do komunii idą dzieci z klas 3 więc w tym roku nie było przyjęć co za głupi absurd...

0

Zglos komentarz

K
kocurxtr 🎖️ Snajper
12 lat temu

hehe jestem w stanie gościa zrozumieć - swój rowerek do XC składałem 8 lat; co prawda nie kąpię się z nim i nie śpie w łóżku... ale przyjemność z jazdy ogromna... tak to jest jak sie ma rowerowego świra (czy innego) :)

0

Zglos komentarz

L
lerrik 🌾 Wieśniak
12 lat temu

gdzie tu wiocha ?

0

Zglos komentarz

O
oberzyna 🌾 Wieśniak
12 lat temu

po miesiącu będzie wszędzie rdza

0

Zglos komentarz

J
joker997 💩 JP 100%
12 lat temu

Jego pierwsze auto po 18 to będzie BMW... i prawidłowo, a wy się tu spinajcie dalej..:)

0

Zglos komentarz

Reklama