Reklama
Reklama

Komentarze

16
[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

powinno się pokazywać nazwy takich firm aby przestrzec innych,poczuli by po kieszeni albo by poprawili jakość

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
12 lat temu

Miejsca by nie starczylo i zaden rezultat, ludzie chca "wierzyc".

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Yyyy... o co chodzi?...

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
12 lat temu

Niech dziecko od malego sie uczy, ze opakowanie nie ma wiele wspolnego z zawartoscia. Kiedy dorosnie to polityka bedzie dla niego jasna i przejzysta.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

A ktoś z was pomyślał, że zawartość będzie wyglądać tak, jak na obrazku? o.O

0

Zglos komentarz

C
Credt 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Może autor się spodziewał idealnego odwzorowania twarzy tego klauna. A najlepiej, żeby jeszcze się ruszał i mówił - wtedy byłby wart swojej ceny (czyli pewnie kilkudziesięciu groszy).

0

Zglos komentarz

C
ChwalaSzatanowi 🌾 Wieśniak
12 lat temu

A co to za filozofia zrobic maszyne robiaca lody o lepszym krztalcie? Poprostu firmy wala w uja

0

Zglos komentarz

C
Credt 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Po pierwsze, czym jest "krztałt"? Po drugie, jak kupujesz żarcie to po to, żeby je zjeść, czy raczej się w nie wgapiać?

0

Zglos komentarz

K
kawalrafala 😏 Szyderca
12 lat temu

Bachor i tak zeżre i wy$ra, wielkie mi halo. A jakby było za ładne to by się lampił zamiast jeść i by spłynęło z patyka.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Dzieci to się tym robi a nie w to robi.Nie popłacz się, że rysunek na opakowaniu jest inny niż produkt, bo dzieciak nawet nie zauważy tylko zje. Tylko kr***n myśli, ze opakowanie przedstawia produkt, widać nim jesteś.

0

Zglos komentarz

S
Samsara 😏 Szyderca
12 lat temu

Zaraz, chodzi o to że miał być biały, a jest bambo? Hahaha

0

Zglos komentarz

K
kotorzer 🌾 Wieśniak
12 lat temu

szkoda tylko, że opakowanie jest od czego innego :)

0

Zglos komentarz

M
masakra01 🏹 Łowca
12 lat temu

Trzeba było jeszcze zdeptać rozpakowanego loda z innej bajki)...byłoby ciekawiej.....więcej lajków.....

0

Zglos komentarz

U
Uciopucio 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Wyczuwam rasizm nie ładnie

0

Zglos komentarz

R
robsonrdz 🌾 Wieśniak
12 lat temu

hahaha naiwniacy

0

Zglos komentarz

N
Nato-Vanila 💩 JP 100%
12 lat temu

czyżby fake?

0

Zglos komentarz

A
Asmodei 😏 Szyderca
12 lat temu

Współczuje temu dziecku, że ma tak tępych rodziców.

0

Zglos komentarz

L
Lizard1488 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ahahahah umarłem

0

Zglos komentarz

A
Anonim
12 lat temu

Pomyśl czy wygląd tego loda jest taki ważny, czy może z czego jest zrobiony i czy jest smaczny i zdrowy.

0

Zglos komentarz

Reklama