Reklama
Reklama

Komentarze

2
J
jurasldz 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Dzięki wam , wstydzę się że jestem z Łodzi ...

0

Zglos komentarz

D
doniu500 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ale co tam ważne że się dobrali on tez nie umie mówić haha

0

Zglos komentarz

Reklama