Reklama
Reklama

Komentarze

4
P
pablo1122334455 🌟 Padawan
12 lat temu

tak właśnie księża są prześladowani w XXI wieku :) biedaczki

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
12 lat temu

taaaa...a papież świętym.....wstyd mi za ten kraj

0

Zglos komentarz

J
jacek1157 🌾 Wieśniak
12 lat temu

O Boże odprawił chłop 4 msze to się trochę naczochrał.

0

Zglos komentarz

A
admin1944 🏹 Łowca
12 lat temu

ZAMKNAC KIECKOWEGO BANDZIORA W KICIU I WSZYSTKICH JEZDZACYCH PO PIJANEMU !!

0

Zglos komentarz

B
bartja 💩 JP 100%
12 lat temu

rozgrzeszyłem już Go, więc o co problem !?

0

Zglos komentarz

Reklama