Reklama
Reklama

Komentarze

6
R
rami75 😏 Szyderca
12 lat temu

stan opon w tym radiowozie wskazuje na wyj...ny widać że mają wyj...ne n wszystko w końcu to POLICJA

0

Zglos komentarz

K
ksiaze99 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Rami75 jesteś aje..sty !!!!!! Powinieneś pracować na stacji diagnostycznej !!!!!!!!! A możne już tam pracujesz skoro określasz stan opon tylko po zamieszczonym filmiku hehhe

0

Zglos komentarz

M
maniool 🌾 Wieśniak
12 lat temu

ej w Nowej Rudzie macie pionowe ulice?

0

Zglos komentarz

K
koll2 😏 Szyderca
12 lat temu

Jasne że tak. Ziemia jest okrągła przecież.

0

Zglos komentarz

P
puttin24 🌾 Wieśniak
12 lat temu

A tylne światło prawe to co zabrakło na żarówki bo drogie był opony. TO JEST PAŃSTWO W PAŃSTWIE

0

Zglos komentarz

A
alinek 🌾 Wieśniak
12 lat temu

lepsze takie parkowanie niż Twoje pisanie - "policja kara"!

0

Zglos komentarz

A
anna1977 🌾 Wieśniak
12 lat temu

do ksiaze99 wystarczy obejrzeć filmik do końca by to widzieć że opony są prawie łyse kto jak kto ale policja powinna świecić przykładem, kol rami75 ma rację

0

Zglos komentarz

K
ksiaze99 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Co to znaczy prawie łyse ??

0

Zglos komentarz

Reklama