Reklama
Rozwój warszawy idzie tak samo w epoka "kamienia"

Rozwój warszawy idzie tak samo w epoka "kamienia"

przez [Usunięty użytkownik] — 12 lat temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
F
ferdal 🏆 Master
12 lat temu

Nawet dzis pisałem o tym

0

Zglos komentarz

M
michalng 🎖️ Snajper
12 lat temu

Nie zebym jakos specjalnie bronił rewitalizacji pl. Szembeka ale na zdjeciu górnym mamy lato a na dolnym zimę ;-)

0

Zglos komentarz

D
domino1172 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Faktycznie wygląda to nie ciekawie i nie ważne czy to lato czy zima

0

Zglos komentarz

R
route27 🌾 Wieśniak
12 lat temu

No fakt,mieszkałem na Grochowie 23 lata,i to co teraz porobili w głowie się nie mieści,park znicza na Grochowie pokażcie jak też spitolili,na maksa:(kiedyś Grochów miał klimat i duszę,coś magicznego.

0

Zglos komentarz

Reklama