Rozwój warszawy idzie tak samo w epoka "kamienia"
przez
[Usunięty użytkownik]
— 12 lat temu
Warszawe to całą powinni przekopać przeorać i posadzić żyto przynajmniej jakiś pożytek by wreście z niej był
Zgłoszenie zostało wysłane
po rewitalizacji wygląda jak scena z Władcy pierścieni hehe białe drzewa Gondoru :P
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane