Reklama
Reklama

Komentarze

13
V
vacarius 🏆 Master
12 lat temu

A w ogóle to jaki nauczyciel trzyma kontakt ze swoją uczennicą na gg? Może nauczyciel liczy na to ze ona zaproponuje zrobienie mu loda za 5?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Nie sądź innych po sobie. Nie każdy w kontaktach z płacią przeciwną liczy od razu na "zrobienie loda". Życie to nie pornol na Red Tube.

0

Zglos komentarz

B
brudny18 😏 Szyderca
12 lat temu

Moja wychowawczyni z technikum na drugiej lekcji z góry powiedziała, że nie przyjmie żadnego zaproszenia na FB itp, tylko wtedy kiedy zostaniemy absolwentami, także ten nauczyciel jakiś nie bardzo

0

Zglos komentarz

K
kojak20 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Jest tutaj w rozmowie uprzejma i kulturalna...a co nauczyciela obchodzi jej życie osobiste? :) pozdro...

0

Zglos komentarz

K
kojak20 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Hahaha ładny fake :D To co zamazane to (pytanie uczennicy) a odpowiedzi pokazane i nie zakryta nazwa jest (JA) xd wyższa szkoła jazdy profesionalna robota haha "D

0

Zglos komentarz

A
angie76 😏 Szyderca
12 lat temu

Stare to, z brodą dłuższą niż Konczita...

0

Zglos komentarz

L
LoganX87 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Jeśli dzieciak umie się zachować wobec dorosłych to co komu przeszkadza jak zachowuje się wobec swoich rówieśników ?

0

Zglos komentarz

M
mila_podroz 🏹 Łowca
12 lat temu

Tak, tak. Nauczyciel ze swoimi uczniami komunikuje się przez gg i jeszcze odwiedza różne portale i wstawia screena z rozmowy. Żenująca ściema.

0

Zglos komentarz

A
Agusia1301 😏 Szyderca
12 lat temu

Nauczyciel też człowiek :) Ja osobiście miałam w gimnazjum kontakt (jak i cała moja klasa) z panią od angielskiego na gg. Była młodą dziewczyną i nikt nie widział w tym nic dziwnego.

0

Zglos komentarz

M
Melanz89 🎖️ Snajper
12 lat temu

Opis typowy dla gimbazy.

0

Zglos komentarz

W
wdowa20.6 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

i czym tu sie chwalić?.patologia.

0

Zglos komentarz

K
kirer2 🏹 Łowca
12 lat temu

ech ta dzisiejsza mlodziez...tylko sie naje...ac,naćpać - "a robić nie ma komu":)))))

0

Zglos komentarz

M
mwach1234 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Taa za to ty byłeś pewnie pilnym uczniem nie wychodzącym nigdy z domku. :)

0

Zglos komentarz

E
Evanger 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Żałosna patologia. Nie rozumiem skąd się to w ogóle bierze - pamiętam chociażby nasze wycieczki szkolne w gimnazjum czy w liceum, nigdy nawet nikt nie pił alkoholu, a bawiliśmy się świetnie. Ani nigdy nie słyszałem pochwał z tym związanych, nie widziałem też nikogo na kacu. Zapewne pili, przynajmnie...

Żałosna patologia. Nie rozumiem skąd się to w ogóle bierze - pamiętam chociażby nasze wycieczki szkolne w gimnazjum czy w liceum, nigdy nawet nikt nie pił alkoholu, a bawiliśmy się świetnie. Ani nigdy nie słyszałem pochwał z tym związanych, nie widziałem też nikogo na kacu. Zapewne pili, przynajmniej niektórzy. Ale zostawili to tam gdzie należy. Ja osobiście wypiłem pierwsze piwo po 18-stych urodzinach.

0

Zglos komentarz

B
barbarianek 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Jak chce to jest kulturalna:)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Mam wychowawcę, 49 lat, ma gg, gra w WOT'a i inne gry. Coś dziwnego?

0

Zglos komentarz

Reklama