Reklama
Reklama

Komentarze

2
B
bossik93 🏹 Łowca
12 lat temu

Polak nie kaktus napić się musi!

0

Zglos komentarz

H
HybrydXXL 🏹 Łowca
12 lat temu

A dlaczego mieli nie pić?? Bo jakiś czekoladowy pajac przyleciał do Polski? Przeciez miał własną ochronę, dlaczego z moich podatków chronić d.u.p.e jakiemuś obcokrajowcowi co ja go nie lubie i nie chce w moim kraju??????????????

0

Zglos komentarz

K
ksiaze99_to_pedal 💩 JP 100%
12 lat temu

choćby dlatego że przepisy BHP tego zabraniają w pracy!! ty pijesz w robocie?

0

Zglos komentarz

Reklama