Reklama
Reklama

Komentarze

64
[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Mozemy byc dumni z naszych orlow!!! nic sie nie stalo...

0

Zglos komentarz

F
faille 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Leszcze nadają się tylko do kopania ziemniaków i buraków a nie piłki nożnej.....

0

Zglos komentarz

M
Melanz89 🎖️ Snajper
12 lat temu

Jedenastu nieudaczników na jednym zdjęciu ? rzadki widok.

0

Zglos komentarz

G
grzegorz7791 😏 Szyderca
12 lat temu

W sejmie jest 460 !!!

0

Zglos komentarz

M
Melanz89 🎖️ Snajper
12 lat temu

Odszczekaj tego minusa o ile to Ty zrobiłeś mi tą przykrość.

0

Zglos komentarz

F
fenster 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ranking FIFA jest gó**o warty. Wiele bardziej miarodajny jest ranking Elo stosowany dla określenia mocy reprezentacji narodowych w piłce nożnej.Wykorzystywane w nim punkty są przyznawane za odbyte mecze, uważa się, że ranking jest miarodajny dopiero, gdy drużyna zagra co najmniej 30 razy. Zaletą teg...

Ranking FIFA jest gó**o warty. Wiele bardziej miarodajny jest ranking Elo stosowany dla określenia mocy reprezentacji narodowych w piłce nożnej.Wykorzystywane w nim punkty są przyznawane za odbyte mecze, uważa się, że ranking jest miarodajny dopiero, gdy drużyna zagra co najmniej 30 razy. Zaletą tego rankingu jest również możliwość sprawdzenia mocy reprezentacji w dowolnym momencie historii futbolu od 1872 np. Polska w okresie 11-15 października 1975 zajmowała w nim 1 miejsce. W rankingu FIFA reprezentacja Polski ma 69 miejsce, w Elo 44 czyli przyzwoicie.

0

Zglos komentarz

R
renio 🌾 Wieśniak
11 lat temu

dlatego oglądam siatkówkę :)

0

Zglos komentarz

I
intoxide 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Zaniedługo nas Czarnobyl przegoni XD

0

Zglos komentarz

Z
zbyszek1986 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Nic sie nie stalo Polacy nic sie nie stało...:) wstyd i hańba

0

Zglos komentarz

H
hagen24 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Taki sam sukces jak 25 lat "wolności".

0

Zglos komentarz

G
grz4080 💩 JP 100%
12 lat temu

Hiszpanio nadchodzimy :)

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
12 lat temu

Jest sposób na tych nierobów ! Zabrać im piłke ,a dać haczkę i w pole w buraki ,bo tam oni sie nadają!

0

Zglos komentarz

M
mamama07 🌾 Wieśniak
12 lat temu

"to co panowie, premia sie nalezy!?"

0

Zglos komentarz

S
stanczaq 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Nie wiem jak dla Was, ale 69 to bardzo dobra pozycja! :)

0

Zglos komentarz

N
Nsti 💩 JP 100%
12 lat temu

Ta pozycja dobrze pokazuje że nasza drużyna zawsze jest ruchana w d**e

0

Zglos komentarz

S
Skiter18 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Trzeba być kompletnym id**tą albo Januszem żeby brać pod uwagę ten śmieszny ranking FIFA, który nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

0

Zglos komentarz

R
rzeznianumer5 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Polskaaaaaaaa... biało czerowni!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Jeszcze kilka miejsc w górę i wyprzedzimy tak znamienite zespoły jak Burkina Faso, Mali, Gwinea ... no cóż ale się rozmarzyłem ;-)

0

Zglos komentarz

B
Bomber_1908 🌾 Wieśniak
12 lat temu

To nie są piłkarze tylko tzw. wkłady o koszulek.

0

Zglos komentarz

S
Szymas1968 🏹 Łowca
12 lat temu

KAŻDY ZE MNĄ PZPN jeba* Jeb*ć Pzpn PZPN Jeba* Jeba* PZPN !

0

Zglos komentarz

O
oberzyna 🌾 Wieśniak
12 lat temu

SPORT NARODOWY

0

Zglos komentarz

C
czarooodziej 🌾 Wieśniak
12 lat temu

I ja się pytam kto to za to wszystko zapłaci

0

Zglos komentarz

O
Opan 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Sierra Leone jak wyjebało :D

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
12 lat temu

Oni wychodza z założenia ,,Czy sie biega ,czy sie leży ,kasiora sie należy"

0

Zglos komentarz

L
luzak1977 🌾 Wieśniak
12 lat temu

A ja mam wy.ebane na ten cały futbol.

0

Zglos komentarz

R
rabarbar123321 🌾 Wieśniak
12 lat temu

69 :P

0

Zglos komentarz

P
pawelq86 💩 JP 100%
12 lat temu

ALE SA JESZCZE FRAJERZY KTÓRZY TYM SIE INTERESUJĄ :p

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

na takich nieudaczników tyle kasy pompują! lepiej zainwestowaliby w siatkarzy albo w szczypiornistów, no o skoczkach już nie wspomnę i panczenistach

0

Zglos komentarz

P
Punchline 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Dobra,wiem ze zenada,co jak co,ale jednak Albanie,sierre leone,uzbekistan,gwinee mysle ze nasi kopacze by pokonali. mimo wszystko

0

Zglos komentarz

K
kenio47 🌾 Wieśniak
12 lat temu

jestem dumny z reprezentacji narodowej piłki nożnej tak samo jak z władzy rządzącej

0

Zglos komentarz

P
polaris147 💩 JP 100%
12 lat temu

tak dla ścisłości: Trzy drużyny zrezygnowały z udziału w mistrzostwach i stąd awans naszej drużyny !

0

Zglos komentarz

F
furaon 🌾 Wieśniak
12 lat temu

patrzac na to kto jest przed nami w rankingu to tylko poplakac sie idzie.. albania, libia, jordan itd masakra :)

0

Zglos komentarz

K
kings666 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Banda nażelowanych pederastów.We łbie tylko dyskoteczki,najebki,guma w pysk i lansik ,przestałem oglądać tych niedoje***ych kopaczy juz jakis czas temu i polecam innym.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Podobno byli u pedikiurzystki stąd ten awans...

0

Zglos komentarz

K
kiwka222 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Moim zdaniem dobry trener z zagranicy coś by tu zrobił bo piłkarzy złych niemamy. A nasi trenerzy się nadają ale do naswzej ligi tylko

0

Zglos komentarz

A
Ambasador69 😏 Szyderca
12 lat temu

WTF? Korea Płd. naprawdę jest tak nisko? To nie jest żaden wałek?

0

Zglos komentarz

D
davidstar 🌟 Padawan
12 lat temu

Nie pokazuj tego! Mnie juz te pe**ły nie obchodzą!

0

Zglos komentarz

P
PawelJarosz89 🏆 Master
12 lat temu

zacznij myslec.. za co sa punkty liczone de**lu

0

Zglos komentarz

A
admin1944 🏹 Łowca
12 lat temu

JAK W POLSKIEJ GOSPODARCE ZA CZASOW PO I ZSL-PSL TAK W KAZDEJ INNEUJ DZIEDZINIE - SPORCIE TEZ !!.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
12 lat temu

Bo już nie ma w Polsce doktryny chleba i igrzysk jak było za komuny. Teraz jest doktryna wiary.

0

Zglos komentarz

Z
zbysiula154 🏹 Łowca
12 lat temu

Tak to jest jak się do czegoś dopłaca z państwowych pieniędzy.

0

Zglos komentarz

P
PawelJarosz89 🏆 Master
12 lat temu

i to na główną trafiło ?!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

doopy nawet dla Salwadoru dali?

0

Zglos komentarz

W
Wujek_Przypal 🌾 Wieśniak
12 lat temu

69 przypadek ? nie sądze :)

0

Zglos komentarz

D
Dafuuk 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Dobrz to może teraz wytłumaczę. Jesteśmy w Europie w której są silne reprezentacje z którymi przegrywamy i te słabe z którymi remisujemy. Za to dostajemy uja punktów. Awansu ani na mistrzostwa świata ani inne puchary się nie dostajemy. Reszta kontynentów ma łatwiej za co dostają więcej punktów. Dzię...

Dobrz to może teraz wytłumaczę. Jesteśmy w Europie w której są silne reprezentacje z którymi przegrywamy i te słabe z którymi remisujemy. Za to dostajemy uja punktów. Awansu ani na mistrzostwa świata ani inne puchary się nie dostajemy. Reszta kontynentów ma łatwiej za co dostają więcej punktów. Dziękuje dobranoc

0

Zglos komentarz

S
szyps 🏹 Łowca
12 lat temu

Wszystko się zgadza ale kiedyś nawet przegrany mecz dało się oglądać, a teraz ta reprezentacja z tymi piłkarzami nie zasługuje na 10 minut uwagi.

0

Zglos komentarz

A
Anonim
12 lat temu

Wyprzedzają nas takie Kraję w których dotacja na piłkę nożną jest bliska zeru...

0

Zglos komentarz

L
LenaK 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Typowy nasz pracownik, czy sie stoi, czy sie lezy.....

0

Zglos komentarz

V
Viperka 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Hm 69... Przypadek? :P

0

Zglos komentarz

W
wieslaw1234 💩 JP 100%
12 lat temu

płacić za wygrane a za przegrane nie,jak się nie podoba to wypierdalać,tylu młodych na ich miejsce co by za darmo nawet zagrało

0

Zglos komentarz

C
cebulak666 😏 Szyderca
12 lat temu

BRAWO CHLOPAKI!! POLSKA GORĄ!!

0

Zglos komentarz

D
DJprecel 🌾 Wieśniak
12 lat temu

nasza reprezentacja powinna zarabiać tylko i wyłącznie za wygrany mecz bo c**je grać nawet nie potrafią a zarabiają tyle co ja 100 osób w ciągu roku

0

Zglos komentarz

S
siwythc666 ⚔️ Jedi
12 lat temu

pewnie i tak wszyscy mają nadzieję że będzie coraz lepiej ...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Dopóki piłkarze nie mają płacone za wygrane mecze dopóty będą grali jak patałachy:-)

0

Zglos komentarz

C
czacha666_2004 😏 Szyderca
12 lat temu

Tak się zastanawiam na czym polega fenomen, że generalnie całe społeczeństwo uważa tych patałachów za bandę nieudaczników, a jak przychodzi meczyk o jakieś kwalifikacje albo gó*****y sparing z równie łogawym przeciwnikiem, to połowa kibiców aż się trzepie, żeby usiąść i oglądać ten żenujący teatr....

Tak się zastanawiam na czym polega fenomen, że generalnie całe społeczeństwo uważa tych patałachów za bandę nieudaczników, a jak przychodzi meczyk o jakieś kwalifikacje albo gó*****y sparing z równie łogawym przeciwnikiem, to połowa kibiców aż się trzepie, żeby usiąść i oglądać ten żenujący teatr. Czy tak trudno przestawić się na inny sport, gdzie odnosimy sukcesy lub przynajmniej ambitnie walczymy, zamiast męczyć się na tym syfie?

0

Zglos komentarz

W
wiatresz 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Australia tak nisko? goshh

0

Zglos komentarz

H
hemisys 😏 Szyderca
12 lat temu

przestańcie już chrzanić i marudzić. PZPN został zmodernizowany rok temu. Prace trwają pierwsze efekty już za kilka lat... marudy....

0

Zglos komentarz

H
harnasiatko86 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Połowa z Was ma racje lecz druga połowa sobie sama zaprzecza. Każdy ma swoje zdanie. Dla niektórych to wiocha dla innej "części" nie. U nas rządzi król pieniądz. Mało zarabiają wiec nie dają z siebie ani krzty tego co pokazują w swoich klubach. Lepiej grac poza granicami niż dla orzełka. W...

Połowa z Was ma racje lecz druga połowa sobie sama zaprzecza. Każdy ma swoje zdanie. Dla niektórych to wiocha dla innej "części" nie. U nas rządzi król pieniądz. Mało zarabiają wiec nie dają z siebie ani krzty tego co pokazują w swoich klubach. Lepiej grac poza granicami niż dla orzełka. Wiekszość sie nie zgodzi ze mną, ale taka jest drastyczna prawda Naszej reprezentacji według mnie. Wiele naczytalem sie na temat zmiany trenera dopóki jest czas do eliminacje. Niestety wiekszość co sliedzi mecze Polski powie, że jaki trener by nie przyszedł nie bedzie takiej jakości jak kiedys.

0

Zglos komentarz

H
hardkorowynkoksu 💩 JP 100%
12 lat temu

nie byle jakie 69 miejsce 69

0

Zglos komentarz

K
kriss92 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ten ranking FIFA to jeden smiech na sali, pozycje i punkty z d**y wziete !

0

Zglos komentarz

L
linaxis 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

No i to jest to, jednak chłopaki jak chcą, to potrafią

0

Zglos komentarz

B
brudny18 😏 Szyderca
12 lat temu

sama czołówka

0

Zglos komentarz

S
sebols 😏 Szyderca
12 lat temu

Po meczu z gibraltarem zaliczą spadek

0

Zglos komentarz

R
rook77666 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Jednym słowem nadal w ciemnym zadzie.

0

Zglos komentarz

P
Popek100 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Czego się dziwicie wkońcu Popek Jestem król Albanii !!!!

0

Zglos komentarz

W
wodnik80 🌾 Wieśniak
12 lat temu

"69"to bardzo fajna pozycja dla pe**łów.

0

Zglos komentarz

A
antajus 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Oj, to pozycja nie tylko dla pe**łów. Nie ma to jak dobry soczek z ci... o poranku :-D

0

Zglos komentarz

O
ontek2 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Nawet Jordania przed nami. Mój Boże... idę się naj...ć.

0

Zglos komentarz

B
budri89 🌾 Wieśniak
12 lat temu

nie to że bronię reprezentację Polski ale ten ranking jest dziwny...co to jest kurde mać te sierra leone? reprezentacja taka jak drużyna pewnie z ligi okręgowej przecież?! a oni kurde wyprzedzają taki kraj jak Korea PŁD a co jak co ale oni coś tam grają nawet

0

Zglos komentarz

T
tomi2000 🎖️ Snajper
12 lat temu

Jordania i Burkina Faso też nas wyprzedzają. Jak byłem mały, to myślałem, że nie ma takich krajów, tylko ktoś dla jaj powymyślał takie nazwy

0

Zglos komentarz

Reklama