Księża pe****le wpadają zawsze przez przypadek...
przez
Klub_Smolenski
— 12 lat temu
BARDZO PROSTE : JAK W TELEFONIE SA ZDJECIA NAGIEGO CHLOPCA TO WLASCICIELEM MUSI BYC KSIADZ - W INNYCH ZAWODACH NIE MA TAKIEJ TEPOTY UMYSLOWEJ !.
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane
Oczywiście że tak Jurek już zrobi reklamę.Będzie winnym bez wyroku jak za komuny. A Sawicka niewinna jak aniołek
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane
z faktów i mitow to przedrukowałeś? czy z tvn? co za żenująca prowokacja. Najwiecej pe****l jest u pana ze ś**ńskim ryjem i pistoletam
Zgłoszenie zostało wysłane