Reklama
Reklama

Komentarze

3
A
admin1944 🏹 Łowca
12 lat temu

BARDZO PROSTE : JAK W TELEFONIE SA ZDJECIA NAGIEGO CHLOPCA TO WLASCICIELEM MUSI BYC KSIADZ - W INNYCH ZAWODACH NIE MA TAKIEJ TEPOTY UMYSLOWEJ !.

0

Zglos komentarz

O
outsiderjack 😏 Szyderca
12 lat temu

A Terlikowski?

0

Zglos komentarz

K
koll2 😏 Szyderca
12 lat temu

Oczywiście że tak Jurek już zrobi reklamę.Będzie winnym bez wyroku jak za komuny. A Sawicka niewinna jak aniołek

0

Zglos komentarz

K
Klub_Smolenski ⚔️ Jedi
12 lat temu

Porównujesz Sawicką z pe****lem?

0

Zglos komentarz

B
bronkobill 🏹 Łowca
12 lat temu

To wszystko okazało się nieprawdą co kazdy może sprawdzić.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

z faktów i mitow to przedrukowałeś? czy z tvn? co za żenująca prowokacja. Najwiecej pe****l jest u pana ze ś**ńskim ryjem i pistoletam

0

Zglos komentarz

Reklama