Reklama
Source: YouTube

Zagłębie przeprasza za nienażarte św***e

przez [Usunięty użytkownik] — 12 lat temu
22

Zglos post

Reklama

Komentarze

16
B
Bolec1980 🏹 Łowca
12 lat temu

"reszta opisu uciekła z tego kraju"... Ech znów ta kreatywność. Nie wiem może nie uciekaj z kraju wraz z opisem, tylko zostań, ucz się, rozwijaj, cokolwiek!!!

0

Zglos komentarz

S
samthebludger 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Przepraszam czy to jest prawnie zabronione? Czy ten fotoradar robi zdjecia jezeli bedziemy jechali z dozwolona predkoscia? Czy posiada atesty? Skoro tam stoi to powinno znaczyc ze jest to niebezpieczny odcinek drogi - znaczy pewnie tyle ze przed nim stoi jakis smieszny znak ograniczenia predkosci- n...

Przepraszam czy to jest prawnie zabronione? Czy ten fotoradar robi zdjecia jezeli bedziemy jechali z dozwolona predkoscia? Czy posiada atesty? Skoro tam stoi to powinno znaczyc ze jest to niebezpieczny odcinek drogi - znaczy pewnie tyle ze przed nim stoi jakis smieszny znak ograniczenia predkosci- niemniej nic nam nie grozi gdy bedziemy jechac zgodnie z przepisami. Niczym nieuzasadnione ograniczenie predkosci mozna zglosic - czy cos to da to inna sprawa. Nie rozumiem jednak dlaczego ludzi nie zmusza sie i przez rok nie beda jezdzic przepisowo wlaczajac w to glupie ograniczenia predkosci

0

Zglos komentarz

S
samthebludger 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Przepraszam czy to jest prawnie zabronione? Czy ten fotoradar robi zdjecia jezeli bedziemy jechali z dozwolona predkoscia? Czy posiada atesty? Skoro tam stoi to powinno znaczyc ze jest to niebezpieczny odcinek drogi - znaczy pewnie tyle ze przed nim stoi jakis smieszny znak ograniczenia predkosci- n...

Przepraszam czy to jest prawnie zabronione? Czy ten fotoradar robi zdjecia jezeli bedziemy jechali z dozwolona predkoscia? Czy posiada atesty? Skoro tam stoi to powinno znaczyc ze jest to niebezpieczny odcinek drogi - znaczy pewnie tyle ze przed nim stoi jakis smieszny znak ograniczenia predkosci- niemniej nic nam nie grozi gdy bedziemy jechac zgodnie z przepisami. Niczym nieuzasadnione ograniczenie predkosci mozna zglosic - czy cos to da to inna sprawa. Nie rozumiem jednak dlaczego ludzi nie zmusza sie i przez rok nie beda jezdzic przepisowo wlaczajac w to glupie ograniczenia predkosci

0

Zglos komentarz

S
samthebludger 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Po roku panstwo zauwazy ze wywalilo pieniadze w bloto - nie przejma sie tym - ale pewnie czesc tych radarow zniknie a napewno nie pojawia sie nowe

0

Zglos komentarz

D
dm_fan 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Dlatego że się tak nie da ! jak przez rok wszyscy będą jeździli zgodnie z przepisami i nie będzie wpływu dla gmin i budżetu to znaczy że trzeba wprowadzić ograniczenie do 40 a później do 30 bo tu nie chodzi o bezpieczeństwo tylko o pieniądze inteligencie!

0

Zglos komentarz

R
romeck 🌾 Wieśniak
12 lat temu

w sumie to nie jest zabronione ale nie spełnia wymogów co do rozstawienia urządzeń pomiarowych. wiec jest niezgodne z przepisami i zdjęcia z takiego fotoradaru są nieważne, tylko kto o tym będzie pamiętał jak dostanie mandat po 2 latach :D

0

Zglos komentarz

I
irek285 🏹 Łowca
12 lat temu

Przeciez to panstwo opiekuncze,wiec to dla waszego bezpieczenstwa!!! niewdzieczny narod hahah

0

Zglos komentarz

O
oberzyna 🌾 Wieśniak
12 lat temu

w państwie opiekuńczym rządzący opiekują się portfelami swoich obywateli

0

Zglos komentarz

I
irek285 🏹 Łowca
12 lat temu

oberzyna,wlasnie o to w tym chodzi.W Polsce obywatel jest dla panstwa (zeby go doic)nie panstwo dla obywatela!!! Zastanawiam sie kiedy to sie skonczy? nakaldanie ciaglych podatkow zeby rzadzacy mogli krasc bezkarnie.Komus kiedys wybije,i sam zrobi porzadek,wtedy zapalca za swoje przekrety.

0

Zglos komentarz

M
manikosi 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Masz ograniczenie prędkości to go przestrzegajcie, to takie proste a czy w krzakach jest policjant czy fotoradar widoczny czy nie co to za różnica. Wystarczy że polaczek przekroczy granicę i wjedzie na teren Niemiec i już jedzie przepisowo 50 to 50.

0

Zglos komentarz

J
jackko 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Jakbyś kiedyś jeździła samochodem poza granicami naszego pięknego kraju, to byś zauważyła, że w innych państwach nie ma takich id**tycznych ograniczeń jak u nas, i znaków przy drogach mają mniej, że o sensownych oznaczeniach zjazdów na autostradach nie wspomnę. Tam po prostu nie trzeba przekraczać.

Jakbyś kiedyś jeździła samochodem poza granicami naszego pięknego kraju, to byś zauważyła, że w innych państwach nie ma takich id**tycznych ograniczeń jak u nas, i znaków przy drogach mają mniej, że o sensownych oznaczeniach zjazdów na autostradach nie wspomnę. Tam po prostu nie trzeba przekraczać.

0

Zglos komentarz

C
czapiewski 🎖️ Snajper
12 lat temu

Te k.... ze SM robia tak poniewaz dostana 100 zl na swieta premii

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Trzeba było młotkiem w obiektyw pizgnąć.

0

Zglos komentarz

P
Przemoc666 😏 Szyderca
12 lat temu

Gdyby to była moja posesja... To bym zasłonił fotoradar kocem i przewiązał go łańcuchem ^^

0

Zglos komentarz

W
wiosenka0 🏹 Łowca
12 lat temu

staje tam samochodem na poboczu, podnosi maskę że niby awaria - bo jest ciągła linia pobocza, i SM może skoczyć i nagwizdać

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Trzeba być wyjątkowym id**tą albo perfidnym hipokrytą sądząc, że radar w krzakach jest dla czyjegokolwiek bezpieczeństwa. Jak słucham tej ryżej gnidy sepleniącej o bezpieczeństwie płynący z obostrzeń w karaniu kierowców to mam ochotę go podpalić. Jak można mówić o bezpieczeństwie płynącym z ogranicz...

Trzeba być wyjątkowym id**tą albo perfidnym hipokrytą sądząc, że radar w krzakach jest dla czyjegokolwiek bezpieczeństwa. Jak słucham tej ryżej gnidy sepleniącej o bezpieczeństwie płynący z obostrzeń w karaniu kierowców to mam ochotę go podpalić. Jak można mówić o bezpieczeństwie płynącym z ograniczenia prędkości o 10km/h nie uwzględniają stanu nawierzchni ! braku odprowadzenia wody opadowej ! Jak można karać kierowców podatkiem i akcyzą w paliwie i dobijać płatnymi bramkami i snuć pierdy o działaniu dla jakiegokolwiek bezpieczeństwa! Niech ta ryża zapłaci za naprawy samochodów!

0

Zglos komentarz

B
bod323 🌾 Wieśniak
12 lat temu

a czym to mierzy predkość, bo ja tylko obiektyw widzę...

0

Zglos komentarz

J
junior_ksp 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Gdzie takie cuda mo?na znale???

0

Zglos komentarz

R
rav2323 😏 Szyderca
12 lat temu

TO jest tzw. polska "prewencja" aby radar odstraszał od deptania po gazie :)

0

Zglos komentarz

K
kornelia35 🌾 Wieśniak
12 lat temu

UWAGA-Wielki Brat patrzy na Ciebie ;-)

0

Zglos komentarz

S
Synapsse 🏹 Łowca
12 lat temu

...można było obiektyw wymalować psią kupą zamiast fotki trzaskać

0

Zglos komentarz

S
Synapsse 🏹 Łowca
12 lat temu

...można było obiektyw wymalować psią kupą zamiast filmik trzaskać

0

Zglos komentarz

Reklama