Reklama
Reklama

Komentarze

2
G
gastryk 😏 Szyderca
12 lat temu

Cóż---nie pracują --nie jedzą!

0

Zglos komentarz

M
ManiekFraniek 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Hmmm, nędzę w każdym kraju wprowadzają banki i politycy. Ludzie sobie świetnie radzili bez tego całego szajsu. Wmówiono ludziom, ze bez kawałka papieru(banknot)lub blachy(moneta) nie przeżyją. Poczytajcie kto na prawdę stoi za kryzysem w USA na początku 20-go wieku i niedawnym.

0

Zglos komentarz

Reklama