Reklama
Reklama

Komentarze

2
O
obrus1 🌾 Wieśniak
12 lat temu

to że nalożą odsetki to jeszcze mały pikuś. Ale że za zaległość 2,220,00 PLN zajęli dom wart 410,000 PLN to już przesada.

0

Zglos komentarz

B
BrodaczOlo 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Teraz już tak chyba nie jest, ale dawniej jak się mały przedsiębiorca spóźnił z zusem 1 dzień, to nie miał prawa do korzystania z usług służby zdrowia. Przez pewien czas także trzeba było pokazywać w rejestracji u lekarza dowód wpłaty na zdrowotne ZUS, żeby się zarejestrować, teraz mają EWUŚ.

Teraz już tak chyba nie jest, ale dawniej jak się mały przedsiębiorca spóźnił z zusem 1 dzień, to nie miał prawa do korzystania z usług służby zdrowia. Przez pewien czas także trzeba było pokazywać w rejestracji u lekarza dowód wpłaty na zdrowotne ZUS, żeby się zarejestrować, teraz mają EWUŚ.

0

Zglos komentarz

Reklama