Reklama
Reklama

Komentarze

3
A
AmbrozyW 🏹 Łowca
12 lat temu

Może iść na pasy?

0

Zglos komentarz

W
WiochMan696 🌾 Wieśniak
12 lat temu

To jest zamknieta mala uliczka dla mieszkancow poblizszych kilku bloków 9a nie normalna jezdnia), tam nigdzie nie ma pasow a to co widzisz na zdj. to normalne przejście dla pieszych zastawione przez tego wsiura.

0

Zglos komentarz

W
WiochMan696 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Jakie pasy? W poblizu nie ma zadngo przejscia z pasami, to nie jest normalna droga, tylko zamknieta uliczka dla mieszkancow pobliskich bloków, a to co widzisz na zdjeciu to normalne przejscie dla pieszych a nie dla tego wiesniaka co tam postawil auto.

0

Zglos komentarz

S
sandwich71 🌾 Wieśniak
12 lat temu

ja bym trzymał w ręce klucz od mieszkania i przeszedł niechcący bardzo blisko tego samochodziku. pewnie nigdy więcej by już nie zaparkował tam gdzie nie trzeba.

0

Zglos komentarz

Reklama