Reklama
Reklama

Komentarze

5
F
12 lat temu

dlatego głosować tylko na KNP UPR WIP JKM JP2 KK!!!!

0

Zglos komentarz

K
krzychu2301 😏 Szyderca
12 lat temu

ŁŁAAAŁŁ, ale czad !!!

0

Zglos komentarz

M
marcinko83 🏹 Łowca
12 lat temu

ktoś tu ma fantazję i zachcianki nietypowe oj świntuchy

0

Zglos komentarz

P
plemiona1234 🏹 Łowca
12 lat temu

zastanawia mnie tylko jedno , czy ludzie w to wierzą?????

0

Zglos komentarz

O
owcazogorkowca 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

... a potem się obudziłam i zadzwoniłam do dilera podziękować za zajebistą gandzię :))

0

Zglos komentarz

Reklama