Reklama
Reklama

Komentarze

3
E
ermene3 🌾 Wieśniak
12 lat temu

w dzieciństwie gdy nie było jeszce komórek i komputerów miałem takiego resoraka nazywał się Flippers dwustronny... i jaki szacun na dzielni :D

0

Zglos komentarz

K
kocurxtr 🎖️ Snajper
12 lat temu

gdzie tu wiocha - fajny pomysł :) chętnie bym sie karnął czymś takim żeby zobaczyć zdębiałe miny innych kierowców i policji :)

0

Zglos komentarz

S
SurYA8312 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Matchbox :)

0

Zglos komentarz

Reklama