Reklama
Reklama

Komentarze

3
A
acer326 👑 Bóg Wiochy
12 lat temu

Jak znam życie to producenci umieszczą na opakowaniu notatkę"tylko do grillowania" i pan minister będzie wru...ogrzany

0

Zglos komentarz

G
gurool 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

taaak, ogrzać, zwłaszcza w sezonie grillowym, kiedy to jest ciepło. Widać jak ci biedny umysłowo ludzie przy korycie są bardzo oderwani od rzeczywistości.

0

Zglos komentarz

K
koll2 😏 Szyderca
12 lat temu

Niech jeszcze opodatkują słońce też można się dzisiaj ogrzać

0

Zglos komentarz

G
gurool 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

spoko spoko, to tylko kwestia czasu, jest podatek od deszczu to i od słońca się znajdzie. Już Donaldo wie dobrze z czego jeszcze można by kaskę ciągnąć.

0

Zglos komentarz

A
acer326 👑 Bóg Wiochy
12 lat temu

A słynna oplata klimatyczna to pies?

0

Zglos komentarz

K
koll2 😏 Szyderca
12 lat temu

Klimatyczna jest i będzie tak jak z podatkiem drogowym. Ciężarówki płacą podatek drogowy +podatek drogowy w paliwie + Viatoll

0

Zglos komentarz

Reklama