Reklama
Reklama

Komentarze

4
Z
zoltanka 😏 Szyderca
12 lat temu

zadnej wiochy tu nie ma.Smieszny kawal zrobili dziewczynie.

0

Zglos komentarz

P
pirania_69 🌾 Wieśniak
12 lat temu

szkoda słów. Ludzie po prostu wrzucają byle co tutaj. ta strona to wielkie gó.no. Zamknijcie tę stronę. To miejsce jest dobre dla ludzi, którzy wrzucają tu byle co, ot tak.Ta strona nie ma zadnego celu a tym bardziej sensu.

0

Zglos komentarz

B
Bolec1980 🏹 Łowca
11 lat temu

Piszę o tym od dawna i albo mi kasują wpisy, albo minusują. Na tej stronie jestem siłą tradycji i mam już tylko fajne wspomnienia, gdy było to wszystko świeże i inne od kwejków, demotywatorów, chamskich, pudelków etc. Obecnie niestety niczym ta strona się nie różni od przeze mnie wymienionych.

Piszę o tym od dawna i albo mi kasują wpisy, albo minusują. Na tej stronie jestem siłą tradycji i mam już tylko fajne wspomnienia, gdy było to wszystko świeże i inne od kwejków, demotywatorów, chamskich, pudelków etc. Obecnie niestety niczym ta strona się nie różni od przeze mnie wymienionych.

0

Zglos komentarz

W
WhatTheFuuck 🌾 Wieśniak
11 lat temu

gdzie wiocha? a poza tym nie rozumiem opisu...

0

Zglos komentarz

L
Lessbi 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Uważał byś na lekcjach polskiego to byś zrozumiał.

0

Zglos komentarz

K
kocurxtr 🎖️ Snajper
11 lat temu

Nie ma wiochy, fajna zabawa, ależ laska dostała przyspieszenia...

0

Zglos komentarz

Reklama