Reklama
Reklama

Komentarze

6
U
unity 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

z tą brodą to coś jak Conchita

0

Zglos komentarz

A
acer326 👑 Bóg Wiochy
12 lat temu

Przestań, to ma być"Pań da"

0

Zglos komentarz

B
bimbek 🌾 Wieśniak
12 lat temu

pewnie na 2 zdj odwrocony tylem :P cwaniak hehe...

0

Zglos komentarz

P
patrykND 😏 Szyderca
12 lat temu

Mi to bardziej d**ę przypomina niż jakiegoś lizaka.

0

Zglos komentarz

K
kuzyn_cosiek 🌾 Wieśniak
12 lat temu

To po to żeby niezadowoleni z zakupu wiedzieli gdzie mogą pocałować producenta tego lizaczka ;D

0

Zglos komentarz

C
C2ShadowMan 😏 Szyderca
12 lat temu

Wolę białego lizaka od czarnego barwnika

0

Zglos komentarz

P
pitrewk 💩 JP 100%
11 lat temu

A może tak samo jest z Conchitą?

0

Zglos komentarz

A
agatusia000 😏 Szyderca
11 lat temu

Buuu wyła bym jak bóbr ;"{

0

Zglos komentarz

Reklama