Reklama
Reklama

Komentarze

7
L
Lessbi 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Może właśnie się rodzi?

0

Zglos komentarz

P
PauliusPL 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Nie chciał być prawiczkiem xD

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

-Gdzie byłeś? -W piź*dzie :)

0

Zglos komentarz

M
MrBrooks 😏 Szyderca
11 lat temu

Chciał wejść do końca...

0

Zglos komentarz

A
achaja1 🎖️ Snajper
11 lat temu

Jak to po co? Chciał naocznie i w powiększeniu zobaczyć to co penetruje każdego ranka i w przerwach między posiłkami i pracą. Ciebie by nie ciekawiło?

0

Zglos komentarz

N
Nasi 😏 Szyderca
11 lat temu

ciekawość to pcha ludzkość do przodu, czasami są ofiary...

0

Zglos komentarz

K
komandos13 🏹 Łowca
11 lat temu

kapa świata

0

Zglos komentarz

Reklama